Karamürsel'den Suriye'ye Bir TIR un yola çıktı

Karamürsel'den Suriye'ye bir TIR un gönderildi. Karamürsel, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Suriye'de açlık çeken Müslümanlar için çok

Karamürsel'den  Suriye'ye Bir TIR un yola çıktı Karamürsel Haber

Karamürsel'den Suriye'ye bir TIR un gönderildi. 

Karamürsel, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Suriye'de açlık çeken Müslümanlar için çok önemli olan gıda yardımına büyük bir destek verdi. İHH İnsani Yardım Vakfı Karamürsel Temsilcisi Hulki Korkmaz, Karamürsel İlhan Çınar Alanı'nda dualarla birlikte yola çıkarılan bir TIR un Suriye'de açlık çeken Müslüman kardeşlerimize ulaştırılmak için yola çıktı.

Korkmaz, yapmış olduğumuz kampanyaya sağolsun bir çok duyarlı vatandaşımız katılarak çok kısa sürede bir TIR dolusu un toplanmış ve bu gün öğlen namazından sonra dualar ile Suriye'de ve Türkmen dağında bulunan kardeşlerimize yardımda bulunabilmek bizi çok duygulandırıyor. 

 

Yardımlar Devam Edecek

 

Yardımların Karamürsel'den zaman zaman yine tekrar edeceğini belirten Korkmaz. Bizleri bu yolda yalnız bırakmayan bütün halkımızdan Allah razı olsun dedi. 

 

Dualarla Yola Çıktı

 

Toplanan bir tır un bu gün öğlen namazı sonrasında  İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı yöneticileri ve vatandaşlarla toplu dua edilerek yola çıkarıldı. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom