Karamürsel Ülkü ocağına yeni başkan

Karamürsel Ülkü Ocağında görev değişikliği Karamürsel Ülkü Ocağı Başkanı Ferhat Günaydın Kocaeli İl. Başkanı Melikşah Taşkın'ın talimatı ile görevini

Karamürsel Ülkü ocağına yeni başkan Karamürsel Haber

Karamürsel Ülkü Ocağında görev değişikliği yapıldı.

Karamürsel Ülkü Ocağı Başkanı, Ferhat Günaydın Kocaeli İl Başkanı Melikşah Taşkın'ın talimatı ile görevini Cihan Özer'e devretti. Devir teslim töreni için Kocaeli'nden gelen yönetim kurulu üyeleri devir teslimi gerçekleştirerek yeni getirilen başkan Cihan Özer'e yeni görevinde başarılar diledi. Kısa bir süre Karamürsel Ülkü Ocağı Başkanlık görevini yapan Ferhat Günaydın bu kısa sürede Karamürsel Ülkü Ocağının ismini Bütün Kocaeliye duyurmayı başarmıştı. Yerine getirilen daha öncede Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Cihan Özer için yeni görevinde başarılar diledi.

Cihan Özer yapılan devir teslim'in ardından Ferhat Günaydına teşekkür ederek; Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Melikşah Taşkın beyefendinin tensipleriyle Karamürsel Ülkü Ocağı Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Karamürsel'de ülkü sancağını en tepeye çıkartmak için çalışacak, Karamürsel'imizin her bir ferdini ülkücü hareketin mesajlarıyla birleştireceğiz. Davamızı büyüklerimizden miras, küçüklerimizden emanet bilip ülkücü nesillerin temelini Allah'ın izniyle atacağız dedi. Allah yardımcımız olsun.
Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin diyerek görevi teslim aldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom