Aşıklar Tepesi İhaleye Çıkıyor

Karamürsel Belediyesi tarafından 12.11.2013 tarihinde ihaleye çıkan aşıklar tepesi tekrar ihaleye çıkacak.

Aşıklar Tepesi İhaleye Çıkıyor Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi tarafından 12.11.2013  tarihinde ihaleye çıkan aşıklar tepesi sözleşmesi bittiği gerekçesi ile tekrar ihaleye çıkacak.

Karamürsel'de Yapımına Başlanmasından Beri Herkes Tarafında Merak Konusu Olan İhale Nihayet Yapıldı.
 
Karamürsel Belediyesi tarafından Salı günü saat:10.00’da belediye başkanlığı makamında  yapılan Oluklu Tepesi Kafeterya ile Restoran’ın ihalesine 11 kişi müracaat etmişti. Fakat şartnamede Restoran işletmeciliğinde aranan 5 yıl tecrübe şartının hükmüne tamamlayamayan 10 kişi ihaleden ayrıldı. Karamürsel’de faaliyet gösteren Avea Bayisi ile Burak İnşaatın sahibi Murat Piranoğlu tarafından ihale alınmıştı.
 
Piranoğlu, 3 yıllığına  500 bin liraya yapım bedeli, 28 ay kira bedeli olarak peşin 55 bin lira vererek toplam 555 bin liraya Oluklu Tepesinde oluşturulan mesire alanındaki Kafeterya ve Restoran’ın  ihalesini almıştı. 

KARAMÜRSEL BELEDİYESİNDEN BÜYÜK DESTEK

Karamürsel Belediyesi tarafından  reklam ve tanıtım desteği verilen ve ilçemizde bir marka haline getirilen Aşıklar Tepesinin sözleşmesi bittiği için yakın bir zamanda tekrar ihaleye çıkarılacağı açıklandı. İhale tarihi ve şartnamesi daha henüz yayınlanmadığı fakat yakın zamanda yayınlanacağı bilgisi verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom