Karamürsel Kaymakamlığı Basın Açıklaması

Karamürsel'de 02.01.2017 Tarihinde yaşanacak elektrik kesintisi için, ilçemizde bulunan okulların tatil edilip edilmeyeceği hakkında, Karamürsel Kaymakamlığı Basın Açıklaması yayınladı.

Karamürsel Kaymakamlığı Basın Açıklaması Karamürsel Haber

Karamürsel Kaymakamlığı yaptığımız haber sonrası bir basın açıklaması yollayarak, yarın 02.012.2017 Pazartesi Günü Karamürsel'de okulların tatil olmadığını aşağıdaki basın açıklaması ile duyurmuş bulunmaktadır. Fakat ilçe genelinde yaşanan buzlanma nedeni ile taşımalı eğitim ile okullarına gelen bütün öğrencilerimize 02.01.2017 Tarihin'de 1 (BİR GÜN) Süre ile tatil verilmiştir.

 

     

 

Bu gün bazı  yayın organlarında , 02.01.2017 Pazartesi  sabah 09:00 - 17:00 arasında Karamürsel genelinde elektrik kesintisi olacağına ve okulların tatil edilip edilmeyeceğine  dair haberler yer almış olup, haber dolayısıyla açıklama yapma  gereği duyulmuştur.

 

        SEDAŞ’ın  bazı sokaklarda planlı kesinti duyurusu doğru olmakla birlikte, yarın (02.01.2017 Pazartesi günü) Karamürsel genelinde herhangi bir planlı kesintisi olmayacaktır.Dolayısıyla okulların elektrik kesintisi dolayısıyla tatil edilmesi de söz konusu değildir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Karamürsel Kaymakamı

Ahmet Narinoğlu

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom