İşte Reina saldırısını düzenleyen terörist! Hemen Paylaşın.

Reina'daki saldırıyı planlayan teröristin bölgemizde olabileceği iddia edildi. Hemen Paylaşın...

İşte Reina saldırısını düzenleyen terörist! Hemen Paylaşın. Polis

Teröriste benzetilen bir kişinin deniz otobüsünden indikten sonra otostop yaparak bir otomobile bindiği ihbarı, polisi harekete geçirdi.

İstanbul Ortaköy'deki ünlü gece kulübü Reina'da yılbaşı eğlencesini kana bulayan teröriste benzeyen bir kişinin Yalova'da deniz otobüsünden indikten sonra otostop yaparak bir otomobile bindiği ihbarı, polisi harekete geçirdi. Anonsla tüm ekiplere bildirilen araç aranıyor.


Reina'da 39 kişinin ölümü 65 kişinin yaralanması ile sonuçlanan katliamı gerçekleştiren teröristin yakalanması için Yalova ve Bursa'da da güvenlik önlemleri arttırıldı. Teröristin görüntülerinin ortaya çıkması üzerine vatandaşlardan da ihbarlar gelmeye başladı.

Yalova'da, bugün öğleden sonra teröriste benzeyen bir kişinin İstanbul'dan deniz otobüsünden yaya olarak indikten sonra otostop yaparak Bursa plakalı bir otomobile bindiği ihbarı üzerine polis alarma geçti. Telsizden yapılan anonslarla plakası bildirilen aracın durdurularak inceleme yapılması istendi.

Jandarma ve polis ekipleri şüphelinin bindiği iddia edilen otomobilin bulunması için geniş çaplı arama başlattı.

 

İstanbul Ortaköy'de bulunan ünlü gece kulübü Reina'ya uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.

40 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Saldırıda 40 kişi yaşamını yitirirken, 3'ü ağır 65 kişi de yaralandı. Terörist olayın ardından kaçarken, arama çalışmaları devam ediyor.

SALDIRGANIN FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI
Saldırganın bugün Yalova feribot iskelesinde görüldüğü iddia edilirken, Kocaeli ve Bursa güzergahını kullanabileceği iddia edildi.
Saldırganların yabancı uyruklu olduğu belirtilirken, saldırıyı planlayan teröristi g
örenlerin hemen kolluk kuvvetlerine haber vermeleri istendi.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom