KARAMÜRSEL BELEDİYESİN’DEN BÜYÜK ZAM

Karamürsel Belediyesi Başkanlığı Halı saha tesislerine yapılan büyük zam sonrası vatandaşlardan şikâyet yağdı.

KARAMÜRSEL BELEDİYESİN’DEN BÜYÜK ZAM Spor

Karamürsel Belediyesi Başkanlığı Halı saha tesislerine yapılan büyük zam sonrası vatandaşlardan şikâyet yağdı.

Karamürsel Kayacık Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan ve Karamürsel Belediyesine ait olan halı saha fiyatları 126 TL’den 154 TL’ye çıkarılması spor yapan üç beş gencinde spordan kopartacak gibi gözüküyor.

SPORLA UĞRAŞMASSAK NE YAPARIZ?

İlçemizde gün geçtikçe özellikle gençler arasında yaygın hale gelen ve İlçenin en büyük problemi olan, uyuşturucuya bulaşmayan ve kendilerini spora adayan gençler, Karamürsel Belediyesinin ilçedeki tek sosyal aktivitesi olan halı sahaya yapılan zam karşısında büyük tepki gösterdi.

Gazetemize ulaşan birçok öğrenci, bizim akranlarımız 10 TL vererek uyuşturucu çukuruna düşmüşken, bizler spor yapmaya çalışıyoruz. Fakat Kramürsel'de halı saha "uyuşturucudan" daha pahalı. “KARAMÜRSEL BELEDİYESİ VE İSMAİL YILDIRIM’DAN BİR İSTEĞİMİZ VAR. HALI SAHA EN AZINDAN LİSE VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ OLSUN” bu şekilde daha çok arkadaşımız burada zaman geçirip, turnuvalar düzenleyebiliriz. Fakat yeni yapılan bu “zamla” artık ilçede kimse, en azından biz öğrenciler top oynayamayız bu konunun biran önce düzeltilmesini istiyoruz dediler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom