Barış Treni İzmite Geliyor

Barış Treni İzmit’e geliyor Barış sürecini topluma daha iyi anlatmak amacıyla hazırlanan, Türkiye’nin en doğusuna kadar gidecek olan Barış Treni, çarşamba günü İstanbul’dan hareket ediyor. Tren, saat 12.00’de İzmit Garı'nda karşılanacak. İZMİT’TEKİ ETKİNLİKLER Barış Treni’ni İzmit’te karşılama ve ağırlama sorumluluğunu İzmit Belediyesi üstlendi. Çarşamba günü trenle gelecek konuklar çözüm sürecine dikkat çekmek için saat 13.30’da Sabri Yallım Parkı’nda fidan dikecek, saat 14.30’da da İzmit Belediye Meclisi Salonu'nda 'Çözüm Süreci' konulu panel düzenlenecek.

Barış Treni İzmite Geliyor Karamürsel Haber

Barış Treni İzmit’e geliyor Barış sürecini topluma daha iyi anlatmak amacıyla hazırlanan, Türkiye’nin en doğusuna kadar gidecek olan Barış Treni, çarşamba günü İstanbul’dan hareket ediyor. Tren, saat 12.00’de İzmit Garı'nda karşılanacak.

İZMİT’TEKİ ETKİNLİKLER Barış Treni’ni İzmit’te karşılama ve ağırlama sorumluluğunu İzmit Belediyesi üstlendi. Çarşamba günü trenle gelecek konuklar çözüm sürecine dikkat çekmek için saat 13.30’da Sabri Yallım Parkı’nda fidan dikecek, saat 14.30’da da İzmit Belediye Meclisi Salonu'nda 'Çözüm Süreci' konulu panel düzenlenecek.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom