Karamürsel Halkına Çok Önemli Duyuru Hemen Paylaşın

Karamürsel'de bulunan bir çok vatandaş bugün aynı numara tarafından aranarak, Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'den aradıklarını ve evde olup olmadıklarını

Karamürsel Halkına Çok Önemli Duyuru Hemen Paylaşın Polis

Karamürsel'de bulunan bir çok vatandaş bugün aynı numara tarafından aranarak, Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'den aradıklarını ve evde olup olmadıklarının sorulduğunu bildiren vatandaşlar, halkımızın dikkatle olması ve dolandırılmaması için bizlerde müracaat ederek ilçemizde hiç kimsenin dolandırılmaması için uyarıda bulunmamızı istediler.

0544 237 60 74 Numaralı bir telefondan veya başka bir telefondan emniyet, savcılık tarafından aranırsanız hemen 155 Polis imdat numarasını arayarak sizi arayan numarayı emniyetle paylaşın.

 

Vatandaşlardan Gelenler.

MERHABA. BUGÜN BİRKAÇ ARKADAŞIM VE BEN AYNI NUMARA ( 0544 237 6074 )TARAFINDAN ARANDIK. KARAMÜRSEL EMNİYETİNDEN ARIYORUZ DENİLİP İSMİMİZLE HİTAP EDİLİP KİMLİĞİMİZLE KAÇAKÇILIK YAPILDIĞINI EVİNİZE GELİP ARAMA YAPILACAĞI SÖYLENDİ. EVDE KİMSENİN OLUP OLMADIĞI SORULDU. BİLGİ VERMEYİNCE TELEFONU KAPATTILAR. İLÇEMİZDEKİ YAŞLILARIN BU ŞEKİLDE DOLANDIRILMAMASI VE EVLERİNE GELEN YABANCILARI EVE ALMAMALARI İÇİN BİR UYARI PAYLAŞMANIZI RİCA EDİYORUM.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom