Küçük çocuk Kızakla kayarken, demirlere saplandı

Karamürsel'de meydana gelen olayda 15 Yaşındaki Fatih P. (15) yaralandı.Olay Karamürsel 4 Temmuz mahallesi Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu bayırından arkadaşları ile kızak kayan

Küçük çocuk Kızakla kayarken, demirlere saplandı Polis

Karamürsel'de meydana gelen olayda 15 Yaşındaki Fatih P(15) yaralandı.Olay Karamürsel 4 Temmuz mahallesi Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu bayırından arkadaşları ile kızak kayan 15 yaşındaki , Fatih P. (15) kaymak için çıktıkları bayırın bitiminde bulunan inşaatın önündeki demirleri kar örttüğü ve emniyet alınmadığı için fark edemedi ve demirlere saplandı.

Fatih P (15) demirlere saplandığını gören mahalle sakinleri hemen itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine kısa sürede gelen Karamürsel itfaiye ekipleri ve 112 Acil servis ekipleri küçük çocuğu saplandığı demirlerden çıkararak ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra, durumu ağır olan Fatih P. (15) Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı. 
Kalçasına ve bacağına inşaat demirleri saplanan Fatih  P. (15) isimli gencin ameliyatının başarılı geçtiği ve durumunun iyi olduğu bildirildi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom