Karamürselin Sepet Pilavı Artık Tescillendi

Mehmet Salih Güç, Bambaşka tatlar ve sunum şekilleri ile iddia ediyorum değil Kocaeli de, Türkiye’de eşine ender rastlanacak markalardan biri olmak için çıktığı yolda son noktayı da koydu. Karamürsel Sepet Pilav’ını ve tasarlattığı logoyu kendi adına tescilletti.

Karamürselin Sepet Pilavı Artık Tescillendi Karamürsel Haber

Karamürselin Sepet Pilavı Artık Tescillendi

Mehmet Salih Güç, Bambaşka tatlar ve sunum şekilleri ile iddia ediyorum değil Kocaeli de, Türkiye’de eşine ender rastlanacak markalardan biri olmak için çıktığı yolda son noktayı da koydu. Karamürsel Sepet Pilav’ını ve tasarlattığı logoyu kendi adına tescilletti.


Karamürsel Hacı Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 2101 Sokak No: 3/A adresinde bulunan Bulgur Fast Food isimli  işyeri işletmeyi kendi ve ailesi ile birlikte çalıştıran  Mehmet Salih Güç, meşhur Karamürsel Sepet ’inin adına Karamürsel Sepet Pilav’ını ve ona ait logosunu yarattı. Güç, Türkiye Patent Enstitüsü’nden Karamürsel Pilavı ve tasarladığı logoyu tescilletti. Karamürsel ve meşhur sepetimizi artık yiyecek sektörün dede bir marka yapmak için ilk adımı atan Mehmet Salih Güç bu markayı çok iyi yerlere getireceğinden gayet emin.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom