Karamürsel "KAR" imtihanında çok başarılı oldu

Karamürsel Belediyesi, Balkanlardan gelen soğuk havanın etkisiyle ilçemizi’de etkisi altına alan kar yağışında çalışmalarına hız verdi. 24 saat esasına göre

Karamürsel Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi, Balkanlardan gelen soğuk havanın etkisiyle ilçemizi’de etkisi altına alan kar yağışında çalışmalarına hız verdi. 24 saat esasına göre çalışarak yolların sürekli açık kalması ve vatandaşların sorun yaşamaması için hizmet veren Karamürsel Belediyesi’ne ait personel özellikle  ilçemiz şehir merkezinde bulunan mahalleleri, üst geçitleri, kaldırımları sürekli olarak tuzlayarak ve açarak büyük taktir topladı.

GEÇEN SENE ÇOK MAĞDUR OLMUŞTUK

İlçemizde geçtiğimiz yıl, yeterli tuz olmaması nedeni ile bir çok yerde sıkıntı yaşanırken bu yıl kar yağaşının birden bastırmasına rağmen, Karamürsel Belediyesi bünyesinde çalışan personel  kar yağışının başladığı “CUMA” gecesinde bu yana aralıksız bir şekilde hizmetlerine devam ediyor olması ilçemiz ‘de yaşayan vatandaşlarcada büyük takdir topladı.

24 SAAT HİZMET

İlçemizde yaşayan vatandaşların 24 Saat boyunca Karamürsel Belediyesini arayarak şikayetlerini bildirebileceği paylaşıldı.

HAYVANLAR UNUTULMADI

Karamürsel Belediyesi ekipleri, aşırı soğuk geçen havalar dolayısı ile ilçemizdeki yaban hayvanlarınıda unutmadı ve belirlenen noktalara hayvanlar için yem ve mama bırakıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom