Ümit Kocasakal'a konferans salonu verilmedi

CHP Karamürsel ilçe başkanlığı olarak Sayın İsmail YILDIRIM’dan boş olan belediye kültür merkezini 17 Ocak ta düzenlediğimiz bir konferans için talepte bulunduk.

Ümit Kocasakal'a konferans salonu verilmedi Siyaset

CHP Karamürsel ilçe başkanlığı olarak Sayın İsmail YILDIRIM’dan boş olan belediye kültür merkezini 17 Ocak ta düzenlediğimiz bir konferans için talepte bulunduk. Talep ücreti mukabilinde makbuz karşılığında olacağını da belirttik. Sayın İsmail YILDIRIM Konferanstaki konuşmacının dünya görüşünü beğenmediğinden dolayı vermeyeceğini belirterek, red etmiştir.

İstanbul baro başkanlığını yapmış hukukta doçentlik unvanı olan ceza hukukunda otorite kabul edilen böyle bir şahsın dünya görüşünü beğenmemek sizin şahsi görüşünüz olabilir. Belediye imkânları sizin şahsi tasarrufta bulunacağınız yerler değildir.

Bizim talebimize dünya görüşünü sebep göstererek böyle tasarrufta bulunan belediye başkanına sormak isteriz. Senin dünya görüşün, belediye kültür merkezini eski bir müftüye vermek ondan hukuk ve tarih dinlemek mi?

AKP ‘ nin politikaların da CHP ‘ ye belediye imkânlarının verilmemesi var ise, birlik ve beraberlik söz ettiğimiz bu günlerde, aklımıza şu deyimi getiriyor; AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ…

Anayasa ve başkanlık sistemi konferansımıza tüm yurtseverler davetlimizdir.

Şinasi YAZAR

CHP KARAMÜRSEL İLÇE BAŞKANI

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom