Karamürselin Gururu Karamürsel Gençlik Basketbol Takımı

Çok kısıtlı bütçelerle ve çok az yardımla hem ayakta kalmaya çalışan hem de bu kadar başarılı bir takıma ne yazsak ne söylesek azdır. Tebrikler Turgut Taşçı ve Yönetimdeki vefalı insanlar. Değil Karamürsel’e tüm Türkiye’ye çok büyük bir ders verdi ve vermeye devam ediyor. Spor evrenseldir satılmış, taraf olmuş birilerinin egolarını göstereceği bir birim yada maskot olmadığının en büyük kanıtı Karamürsel Gençlik Basketbol Takımıdır. Sizinle ne kadar gururduysak azdır yönetiminden oyuncularına kadar imkânsızı başaran ve başarmaya devam eden bu çocukları ayakta alkışlıyorum.

Karamürselin  Gururu Karamürsel Gençlik Basketbol Takımı Spor

Bu Çocuklar Bir Harika

Bölgesel Basketbol Ligi’ndeki Kocaeli’nin tek temsilcisi olan Karamürsel Gençlik Basketbol takımı hafta sonu Ankara deplasmanında Ankara Anadolu ile oynadığı maçı 32 sayı farkla yenerek yoluna devam etti.8 takımdan oluşan 2. tur A grubunda mücadele veren Karamürsel Gençlik Basketbol takımı kendi grubunda bulunan bütün takımların transferler yapıp kadrolarını güçlendiği, Karamürsel Gençlik yine elindeki mevcut kadro ile en iyisini yapmaya çalışırken Ankara deplasmanından galip dönen Karamürsel Gençlik Antrenörü Turgut Taşçı maçın ardından yaptığı açıklamada şunlara yer verdi, ‘Oyuncularımın sahadaki mücadelelerinden dolayı hepsini kutluyorum. İyi savunma yaptık, akıllı oynadık ve farklı kazandık” diye konuştu.

 

ÖVGÜYÜ HAK EDİYORLAR

 

Alan savunmasını en üst seviyede yapan oyuncularımın hepsi tebrik eden Taşçı “Onlar her türlü övgüyü hak ediyorlar. Adnan 20 sayı, Sami 18 sayı Metin 16 sayı ve Boray 10 sayı ile farklı galibiyete büyük rol oynadılar. Emin Birin’cinin ameliyat olması, Erman Sürek’in bilekten sakatlığı ve Serkan Yazıcı’nın kemik ödemi oluşması nedeniyle kadroda yer almadılar, dar bir kadro ile mücadelemize sonuna kadar devam edeceğiz. Ben oyuncularıma güveniyorum. Bu hafta Üniversite imtihanı olduğu için federasyon tarafından bu hafta maçlar tatil edilirken 22 Mart’ta Adana’da oynayacağımız deplasman maçı hazırlıklarına başladık” dedi.

Karamürsel Sizinle Gurur Duyuyor

Çok kısıtlı bütçelerle ve çok az yardımla hem ayakta kalmaya çalışan hem de bu kadar başarılı olmayı başaran bir takıma ne yazsak ne söylesek azdır. Tebrikler Turgut Taşçı ve Yönetimdeki vefalı insanlar. Değil Karamürsel’e tüm Türkiye’ye çok büyük bir ders verdiniz  ve vermeye devam ediyorsunuz. Spor evrenseldir satılmış, taraf olmuş birilerinin egolarını göstereceği bir birim yada maskot olmadığının en büyük kanıtı Karamürsel Gençlik Basketbol Takımıdır. Sizinle ne kadar gururduysak azdır yönetiminden oyuncularına kadar imkânsızı başaran ve başarmaya devam eden bu çocukları ayakta alkışlıyorum. 

 

 

ANKARA ANADOLU BASKET: 49

KARAMÜRSEL GENÇLİK: 81

Salon ; Ankara

Hakemler; Yalçın Gedik ***, Burhan Yılmaz ***

Ankara Anadolu Basket; E. Erdoğan *** (8), M.Tekyurt *** (6), S. Biçer,  D.Şahin, C. Vural *** (10), O Korkmazyiğit, C.Özkan *** (11), D.Tunca, İ. Coşkun ** (5), A.Baştuğ ** (5), N. Berk (4)

Karamürsel Gençlik; Boray **** (10), Can *** (4), Yağız *** (2), Sami **** (18), Burak **, Atılcan *** (7), Adnan **** (20), Oytun *** (4), Oğuz ***, Metin **** (16)

 

1: Period; 12-21

2. Period; 18-35

3. Period; 25-42

4. Period; 49-81

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom