Bakır Madenliler, Şehit Fethi Sekin için Mevlit okuttu

Karamürsel Bakır Madenliler Kültür Derneği, İzmir’deki Adliye saldırısında hain teröristler ile kahramanca çatışırken şehit düşen hemşerileri Fethi Sekin için mevlit okuttular.

Bakır Madenliler, Şehit Fethi Sekin için Mevlit okuttu Karamürsel Haber

Karamürsel Bakır Madenliler Kültür Derneği, ahde vefa örneği göstererek İzmir’deki hain saldırıda teröristler ile son kurşununa kadar çatışıp kahramanca şehit olan hemşerileri Şehit Polis Fethi Sekin’in ruhuna mevlit okuttular.

Dernek binasında yapılan okumaya Karamürsel Müftüsü Yılmaz Küçük ve Din Görevlileri Cebrail Özder ile Mehmet Çetin ile çok sayıda Dernek Üyesi de katıldı.

Mevlit sonrası gazetemize açıklamada bulunan Karamürsel Bakır Madenliler Dernek Başkanı Önder Kaymaz “Öncelikle programımıza bizzat katılıp dualar okuyan Sayın Müftümüz Yılmaz Küçük’e hemşerilerim adına şükranlarımı sunuyorum. Şehit Fethi Sekin elbette Türkiye’ye mal olmuştur. Ancak özelde hemşerimiz olduğu için bu akşam böyle bir program düzenleyerek ruhuna dualarımızı gönderdik, Rabbim kabul eyler inşallah. Bizler çocuklarının mayasına vatan sevgisi katılarak büyütülen Elazığ’ın çocuklarıyız. Bu bağlamda Şehit Polisimiz Fethi Sekin’in hangi duygularla eline ağır makineli silah olan teröristlerin üstüne tek bir tabancayla gitmesini gayet iyi anlıyor ve görevi ne olursa olsun her bir ferdimizin birer Fethi Sekin olduğumuzdan emin olmanın gururunu yaşıyoruz. Rabbim tüm şehitlerimizin mekânlarını nurlandırsın. ”dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom