KARAMÜRSEL BÖYLE İHALE GÖRMEDİ

Geçtiğimiz günlerde Karamürsel Belediyesi tarafından ihaleye çıkan  “AŞIKLAR TEPESİ” aylık 40.100 TL (Kırk bin yüz Türk lirası) bedel ile yeni bir işletmeci tarafından alınıştı.

KARAMÜRSEL BÖYLE İHALE GÖRMEDİ Karamürsel Haber

Geçtiğimiz günlerde Karamürsel Belediyesi tarafından ihaleye çıkan  “AŞIKLAR TEPESİ” aylık 40.100 TL (Kırk bin yüz Türk lirası) bedel ile yeni bir işletmeci tarafından alınıştı.

TEMİNAT YANDI

İhale bitiminden sonra on beş (15) gün süre verilen yeni işletmeciler 1.500.00 TL (Bir milyon beş yüz bin Türk lirası) ve aylık 40.100 TL (Kırk bin yüz Türk lirası) olan bedeli çok bularak yatırdığı teminatı yakarak ihaleden çekilmişti.

BÖYLE KİRA GÖRÜLMEDİ

Bugün Karamürsel Belediyesi Başkanlığı makamında tekrar düzenlenen ihaleye, şuan ceza evinde tutuklu  bulunan Murat Piranoğlu’nun adına aynı şirket ihaleye girerek aylık 20.000 TL (Yirmi bin Türk lirası) vererek hala işletmesini yaptıkları iş yerinin ihalesini aldıkları bildirildi.

BÖYLE KİRA GÖRÜLMEDİ

Şimdi gözler yine Karamürsel Belediyesin ’de,  ihaleyi  Murat Pirimoğlu’nun geçmiş dönemde almış olduğu şirket bu kirayı vererek bu işletmeyi işletebilecekler mi? Yoksa ihale yine tekrarlanacak mı?  Gözler Karamürsel Belediyesi’nde.

BALIKADASI İHALESİ NE OLDU

Karamürsel Belediyesi tarafından proje değişikliği yapılarak tekrar ihaleye çıkan balık adası ihalesi hakkında herhangi bir bilgi verilmezken, ihaleyi kimin aldığı merakla bekleniyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom