Karamürsel Ak Parti Fetöculara Hala Kıyak Yapıyor

Karamürsel'de uzun yıllar gazetecilik yaptıktan sonra, Yalova'da gazetecilik yapmaya devam eden, fakat Yalova'da olmasına rağmen hala Karamürsel Belediyesi tarafından reklam almaya devam eden

Karamürsel Ak Parti Fetöculara Hala Kıyak Yapıyor Siyaset

Karamürsel'de uzun yıllar gazetecilik yaptıktan sonra, Yalova'da gazetecilik yapmaya devam eden, fakat Yalova'da olmasına rağmen hala Karamürsel Belediyesi tarafından büyük destek ve reklam almaya devam eden ve çok uzun bir zamandır, Karamürsel Belediyesi ve Ak Parti teşkilatı hakkında olumsuz haber yapmayan Burhan Kazmalı, sosyal paylaşım sitesin'de çok ilginç bir paylaşım yaptı.

Kısa süre önce Karamürsel Belediyesi tarafından yapılan Aşıklar Tepesi isimli işletme sahibi Murat P. için Fetödan tutuklanmasına rağmen, Karamürsel Belediyesi ve Karamürsel Ak Parti teşkilatının hala destek vererek, Aşıklar Tepesi ihalesinin tekrar Murat P.'nun ailesine verilmesini halka nasıl açıklayacaksınız? Diyerek bir twit atması kafalarda soru işareti yarattı. Bazı kesimler bu twit'in başkaları tarafından attırıldığını iddia edilirken. Böyle bir zamanda ihale üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen neden böyle bir mesaj yazdığı merak konusu oldu.   

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom