Karamürsel'de FETÖ/PYD den aranan bir kişi yakalandı

Yapılan uygulamada 1528 şahıs, 179 Araç, 79 İş yeri kontrol edilmiş. FETÖ/PYD Terör örgütü soruşturmasından aranan N.S.S İsimli şahıs yakalanmış olup, ayrıca

Karamürsel'de FETÖ/PYD den aranan bir kişi yakalandı Polis

İl Emniyet Müdürlüğü Karamürsel genelinde akşam saatlerinde huzur operasyonu için düğmeye bastı.

İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı (Kom-Uyuşturucu-Asayiş-Terör-Çevik kuvvet-Yunus ekipleri-İl trafik-İlçe Trafik-Karamürsel ilçe Emniyet müdürlüğü  ekiplerinin tümünün yanısıra, Gölcük Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerinde katıldığı yaklaşık 200 kişi ile eş zamanlı olarak ilçenin bir çok noktasında vatandaşlara yönelik huzur operasyonu gerçekleştirdi. 

İlçenin genelinde eş zamanlı olarak başlayan operasyonlara çok sayıda polis ekipleri katıldı.

Karamürsel şehir merkezinde bazı yerlerde uygulama noktası oluşturulurken şehre giriş çıkışlar kontrol altına alındı.

Polis ekiplerinin şüpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yaptığı uygulamada, aranan şahıslar, silah ve bıçak taşıyan şüpheliler ile uyuşturucu satıcıları üzerinde duruluyor.

 

Yapılan uygulamada 1528 şahıs, 179 Araç, 79 İşyeri kontrol edilmiş. FETÖ/PYD Terör örgütü soruşturmasından aranan N.S.S İsimli şahıs yakalanmış olup, 3 Askerlik yoklaması kaçağı olan şahıs yakalanmış ve bir işyerine sigara içme yasağı ihlalinden dolayı idari işlem yapılmıştır. Araç sürücülerine karşı yapılan kontrollerde 7 Araç sürücüsüne 4.498 TL para cezası kesilmiştir.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom