ARTIK HABER ALMAK ÇOK KOLAY

Karamürsel'de ve bölgede yaptığı haberlerle her ay yaklaşık "DÖRT MİLYON" kişiye ulaşan ve gerek habercilik anlayışı ile gerekse teknolojik yeniliklerin takipçisi olan "KARAMÜRSEL.TV" ailesi

ARTIK HABER ALMAK ÇOK KOLAY Teknolji

Karamürsel'de ve bölgede yaptığı haberlerle her ay yaklaşık "DÖRT MİLYON" kişiye ulaşan ve gerek habercilik anlayışı, gerekse teknolojik yeniliklerin takipçisi olan "KARAMÜRSEL.TV" ailesi siz değerli takipçilerimiz için bir yeniliğe daha imza atmanın gururunu sizlerle paylaşıyo.

Artık başta "KARAMÜRSEL" olmakla beraber, Yalova, Kaytazdere, Altınova ve Kocaeli genelinde yaşanan olayları an be an cebinizden ve tabletinizden daha kolay takip edebilmeniz için 2017 sürümlü yeni bir teknoloji ile sizlere daha kaliteli hizmet vermeye başladık.
Güvenilir, Tarafsız, Ahlaklı habercilik anlayışı ile çok kısa bir sürede bölgenin parlayan yıldızı olmamızda emeği geçen bütün takipçilerimize ve gazeteci büyüklerimize çok teşekkürler.

Çok yakın bir zamanda müthiş bir yenilik ile bölgede hiç olmayan yepyeni bir habercilik anlayışına imza atacağımızın müjdesini verirken, büyük desteklerinizden ötürü her birinize ayrı ayrı saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Bizi takip etmeye devam edin...
Unutmayın taklitler sadece asıllarını yüceltir.

Bizlere duyduğunuz büyük güvene layık olmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Gazetemizdeki bütün personelimizin en önemli çalışma pirensibi, İstihbarat kurallarını baz alarak çalışmasıdır.

Bizim bildiğimiz her konu siz ne kadarını isterseniz o kadarı ile gün yüzüne çıkmaya gene devam edecektir. Bu güveni hiçbir zaman dünyalık bir şeye değiştirmeyeceğimizi tekrar hatırlar teşekkür ederiz.

UYGULAMAYI YÜKLEYİP YENİ DÜNYAMIZIN KEYFİNİ ÇIKARMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNK TIKLAYINIZ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.karamursel.tv.haber&hl=tr

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom