Doğan Güneş, Taekwon-do okulun'dan karne eğlencesi

Karamürsel'de faaliyet gösteren Doğan Güneş, Taekwon-do okulun'dan karne eğlencesi. Karamürsel'in başarılı spor kulü Doğan Güneş, Taekwon-do okulu yarın Mert Alageyik, öncülüğünde

Doğan Güneş, Taekwon-do okulun'dan karne eğlencesi Spor

Karamürsel'de faaliyet gösteren Doğan Güneş, Taekwon-do okulun'dan karne eğlencesi. Karamürsel'in başarılı spor kulü Doğan Güneş, Taekwon-do okulu yarın düzenlenecek olan kemer takma törenine bütün Karamürsel halkını davet etti.

Doğan Güneş spor kulübü yöneticisi, Mert Alageyik, gazetemize yaptığı açıklamada, gerek ilçemizden, gerekse ilçemiz çevresinden bir çok sporcularının bulunduğunu, bu sporculara spor salonlarında kemer töreni yapmaktansa Karamürsel Kültür merkezinde güzel bir aktivite ile bu töreni yapmaya karar verdiklerini belirtirken.

Türkiye'nin en iyi illüzyonisti olan Sermet Erkin beyefendinin de, eşsiz becerileri ile renk katacağını bu güzel törene bütün Karamürsel halkını davet ettiklerini söyledi.

31.01.2017 (SALI) Günü Karamürsel Kültür Merkezin'de Saat:18:00'da başlayacak olan Kemer Takma törenine bütün Karamürsel halkını davet ediyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom