İnsanlık Karamürsel'de sahile vurdu

Karamürsel’de sabah saatlerin ’de spor yapmak için sahile inen vatandaşlar gözlerine inanamadı. Karamürsel altın kemer plajı ve Ereğli Defne plajı yakınların ’da kuşların ölerek sahile vurduğunu

İnsanlık Karamürsel'de sahile vurdu Karamürsel Haber

Karamürsel’de sabah saatlerin ’de spor yapmak için sahile inen vatandaşlar gözlerine inanamadı. Karamürsel altın kemer plajı ve Ereğli Defne plajı yakınların ’da kuşların ölerek sahile vurduğunu gören vatandaşlar gazetemizi arayarak bilgi verdiler. Geçtiğimiz günlerde, Dilovası'nda bulunan Poliport Limanı'ndan sızan petrol nedeniyle İzmit Körfezi'nden Altınova sahillerine kadar uzanan çevre katliamının etkileri gün geçtikçe daha çok ortaya çıkıyor.

KATLİAM GİBİ

Özellikle yaban hayvanlarını etkileyen ve sahil bandında simsiyah izler bırakan dağa katliamı, kıyılardaki kumlar ve taşlarında kararmasına neden olurken hayvanlar harici denizde bulunan bitkileri de etkisi altına aldı. İlçemiz ’de en çok etkilenen yerler ise kumyalı plajı ve defne plajı mevkileri. Belediye ekipleri ne kadar temizlik çalışmalarına devam etsellerde daha uzun bir süre ölümlerin önü kesilmeyecek gibi gözüküyor.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom