Adnan Canveren gönülleri fethetti

Karamürsel Devlet Hastanesi Uzman Çocuk Doktorlarından Adnan Canveren hocamız 2016 Yılı kasım ayında yaşadığı sağlık sorunu yüzünden küçük bir ameliyat geçirmiş ve

Adnan Canveren gönülleri fethetti Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi Uzman Çocuk Doktorlarından Adnan Canveren hocamız 2016 Yılı kasım ayında yaşadığı sağlık sorunu yüzünden küçük bir ameliyat geçirmiş ve Karamürsel Devlet Hastanesi adeta sahipsiz kalmıştı. Geçici görevle belirli günlerde başka hastanelerden doktorlar görevlendirilmiş olsa da, Karamürsel'de çok büyük bir sıkıntı meydana gelmiş bir çok kişi çocuklarını çevredeki hastanelere götürmek zorunda kalmış ve olumsuz bir çok olay yaşanmıştı.

İZİNİNİ KISA TUTARAK GERİ GELDİ

 Uzm. Dr. Adnan Canveren rahatsızlığı münasebeti ile raporu olmasına rağmen izinini kısa tutarak, Karamürsel'de ilgilendiği yüzlerce çocuğu düşünerek 01.02.2017 Tarihinden itibaren tekrar göreve başlayacağını duyan özellikle çocuk sahibi vatandaşlar çok mutlu oldular.

Bizlerde Buber Group ve Karamürsel.tv Ailesi olarak Adnan Canveren hocamıza göstermiş olduğu bu hassasiyetten ötürü bütün Karamürsel halkı olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom