MHP İlçe başkanı Öksüz ve ekibine plaket

Karamürsel MHP İlçe Teşkilatı’nın haftalık olağan toplantısına katılan İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz’e ve ekibine

MHP İlçe başkanı Öksüz ve ekibine plaket Siyaset

Karamürsel MHP İlçe Teşkilatı’nın haftalık olağan toplantısına katılan İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz’e ve ekibine, ayrıca göreve yeni gelmesinerağmen kısa sürede büyük başarılara imza atan Karamürsel Ülkü Ocağı başkanı Cihan Özer'e  başarılı çalışmalarından dolayı, teşekkür etti.

Karamürsel MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “Ne kadar kısa bir süredir yönetimde olmuş olsakta ben ve arkadaşlarım Karamürsel İlçe Teşkilatı’nda görev aldığımız andan itibaren yoğun bir çalışmanın içinde olduk. Olumsuz koşulların hepsini tekrar gözden geçirdik ve ivedilik ile düzeltmek için gece gündüz çalıştık. Daha önce teşkilatımıza karşı oluşan ön yargıları yıkmak için büyük mücadele verdik. Bunları yaparkende ekibimle çok iyi kenetlendik.

Karamürsel MHP İlçe Teşkilatı’nın haftalık olağan toplantısına katılan Aydın Ünlü, Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz’e ve ekibine, başarılı çalışmalarından dolayı, teşekkür plaketi verdi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom