Karamürselli 2 kişiyi vuran şahıs kısa sürede yakalandı

Dün akşam yaşanan olayda, Gölcük D-130 karayolu Merkez Mahallesi istikametinde 4 kişinin olduğu 41 GD 310 plakalı hafif ticari araç seyir halinde iken, arkalarından hızla gelen

Karamürselli 2 kişiyi vuran şahıs kısa sürede yakalandı Polis

Dün akşam yaşanan olayda, Gölcük D-130 karayolu Merkez Mahallesi istikametinde 4 kişinin olduğu 41 GD 310 plakalı hafif ticari araç seyir halinde iken, arkalarından hızla gelen 41 Plakalı kırmızı renkli seat marka araç içindeki bir kişi ile yol verme meselesi yüzünden sözlü olarak tartıştı.

Tartışmayı sonlandırmak isteyen 41 GD 310 plakalı araçtaki 4 kişi, yollarına devam ettiklerini, fakat arkalarından tekrar yanlarına gelen kişinin bir anda silahını çıkararak üzerlerine ateş etmesi sonucu araçta 2 kişinin yaralandığını bildirdiler.

YARALILAR YAŞANANLARI ANLATTI

Yaşanan olayı anlatan mağdurların, emniyette verdikleri ifadeye göre, dün dört arkadaş Karamürsel’den İzmit’te sinemaya gittiklerini sinemadan çıktıktan sonra, Karamürsel’e gitmek için yola çıktıklarını belirten arkadaşlar. D-130 Karayolu Gölcük ilçesi girişine geldiklerinde, arkalarından selektör yaparak süratli bir şekilde gelen bir araca, sağ tarafları dolu olduğu için yol veremediklerini, arkasındaki kırmızı renkli 41 plakalı seat marka aracın şoförünün yanlarına gelerek kendileri ile tartıştıklarını,  daha sonra araç içerisindeki kişinin silah ile 2 el ön kapıya ve 2 elde arka kapıya ateş ederek kaçtığını bildirdiler.

İKİ KİŞİ VURULDU

Araçta iki kişinin vurulması üzerine hastaneye gitmeye çalışırken yolda polisleri gören şahıslar hemen polisin yanında durarak yardım istediler. Yaralılara ilk yardım yapan polisler hemen 112 Acil servis ekiplerini çağırdığı olay yerine gelen 112 Acil servis ekiplerinin yaralı Faruk K. ile Furkan Akif E. İsimli yaralılara ilk müdahaleleri olay yerinde yapıldıktan sonra yaralılar Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan ve ayaklarından yaralandığı belirlenen Faruk K. ile Furkan Akif E.’nin sağlık durumlarının iyi olduğu ve kısa sürede taburcu olacakları öğrenildi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom