AK Parti referandum startını verdi

AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, gündeme dair şunları aktardı."Referandum sürecine girdiğimiz bugünlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

AK Parti referandum startını verdi Siyaset

Karamürsel AK Parti ilçe teşkilatı, ilçe başknı Recep Demirel öncülüğün'de, Cumhurbaşkanlığı sisteminin halk oylamasına sunulmasının planlandığı nisan ayına kadar yapılacak çalışmaların planlanacağı ve koordine edileceği Seçim, Koordinasyon merkezi başkanı Mecit Erdoğan tarafından oluşturulan  yönetim ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi.
AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel ve SKM Başkanı Mecit Erdoğan’ın açılış ve selamlama konuşmalarının ardından söz alan İsmail Yıldırım, Türkiye’yi daha ileriye taşıyacak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsı için değil ülkenin geleceği için yapılan bu Anayasa değişikliğinin kabulü için ne yapılması gerekiyorsa yapmamız gerekiyor.
Karamürsel’de Referandum sürecinde nasıl hareket edileceğini, organizasyonun nasıl yapılacağını planlamamız ve bu süreci en iyi şekilde yönetmemiz gerekiyor.
Karamürsel kendine münhasır bir ilçedir.. Karamürsel’de yapacağımız çalışmalar Karamürsel’e özel planlanmalı ve programlar yapılmalıdır dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, gündeme dair şunları aktardı."Referandum sürecine girdiğimiz bugünlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Belli başlı ziyaretler yapıyoruz.Muharip Gaziler Derneği, Müftülük, S.S Karamürsel Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Tema Vakfı ve esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdik.
96. Daraltılmış İl Danışma meclisine katılım sağladık.Belediye Başkanımız, SKM Başkanımız, Meclis Üyelerimiz, Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarından teşkilat ve seçim işleri başkanları katıldı.Gerçekleşen danışma meclisinde yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili bilgilendirme yapıldı.Bu çalışmalar sürerken bir yandan da yeni üye çalışmalarımız devam ediyor.Partimize olan ilgilinin yoğun olması bizleri ayrıca mutlu ediyor."

Birim başkanlarının sunum ve projeleriyle devam eden toplantı Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarının sunumlarıyla tamamlandı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom