KARAMÜRSEL KENT KONSEYİNDEN ÇIKARMA

Gölcük Kent Konseyi’nde gerçekleşen ziyaret programında Ahmet NARİNOĞLU çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçemizde Kent Konseyinin yeniden çalışmalarının başlayacağını belirten Kaymakamımız, ziyaret isteklerini kırmayan Gölcük Kent Konseyine teşekkür etti. Ziyarete Narinoğlu ile birlikte Karamürsel Kent Konseyi Başkanı Mesut Çalık, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yüksel Türközü, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ve Karamürsel Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri katıldı.

KARAMÜRSEL KENT KONSEYİNDEN   ÇIKARMA Yaşam

KARAMÜRSEL KENT KONSEYİNDEN   ÇIKARMA

Gölcük Kent Konseyi’nde gerçekleşen ziyaret programında  Ahmet NARİNOĞLU çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçemizde Kent Konseyinin yeniden çalışmalarının başlayacağını belirten Kaymakamımız, ziyaret isteklerini kırmayan Gölcük Kent Konseyine teşekkür etti. Ziyarete Narinoğlu ile birlikte Karamürsel Kent Konseyi Başkanı Mesut Çalık, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yüksel Türközü, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ve Karamürsel Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri katıldı.

Narinoğlu, “Bugün burada Gölcük Kent Konseyini ziyaret etmiş bulunuyoruz. Gölcük’te Kent Konseyi’nin ne kadar önemli çalışmalar yaptığını gördük. Ben Gölcük Kent Konseyi Başkanı Sayın Metin Şentürk Beyefendiyi çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. Karamürsel’de kesinlikle çalışmalarında Gölcük Kent Konseyini örnek almalıdır” dedi.

Gölcük Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz, Narinoğlu’na ziyareti için teşekkür etti. Gölcük Kent Konseyi’nin Gölcük için çok önemli bir değer olduğunu belirten Yılmaz, Kent Konseyinin çalışmalarını devamlı takip ettiklerini dile getirdi.

Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, “Bugün Karamürsel Kaymakamı Sayın Ahmet Narinoğlu’nu ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca Karamürsel Kent Konseyi Başkanımız Sayıb Yüksel bey’i de aramızda görmek bizleri sevindirdi. Gölcük Kent Konseyi olarak bizler Gölcük’e yakışan projeleri ele alıyoruz. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmaların Gölcük’e katkısı çok olumlu oldu. Bunu yaparken Gölcük Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş ve adını sayamadığım herkes bizlere her zaman destek oldu. Hep birlikte güzel işlere imza attık. Gölcük Kent Konseyi olarak bizler bundan sonra da çalışmalarımızı aynı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz” diyerek açıklamalarını bitirdi.

KENT KONSEYİ GEZİLDİ

Konuşmaların ardından Başkan Şentürk ve Narinoğlu   ziyarete katılanlara Gölcük Kent Konseyini, Gölcük Sanat Galerisini ve Kadınlar Kahvesini gezdirerek hayata geçirilen çalışmaları yerinde anlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom