CHP KARAMÜRSEL GENÇLERİ HAYIR KAMPANYASI BAŞLATTI

Karamürsel CHP Gençlik kolları Kocaeli il Başkanı Sn. Cengiz SARIBAY, Kocaeli milletvekilimiz sn. Haydar AKAR ile il gençlik kolu başkanı Karamürsel meclis üyeleri ile

CHP KARAMÜRSEL GENÇLERİ HAYIR KAMPANYASI BAŞLATTI Siyaset

Karamürsel CHP Gençlik kolları Kocaeli il Başkanı Sn. Cengiz SARIBAY, Kocaeli milletvekilimiz sn. Haydar AKAR ile il gençlik kolu başkanı Karamürsel meclis üyeleri ile beraber hayır kampanyasını Karamürsel de başlattı.İl başkanı sn Sarıbay konuşmasında gençlerin arkadaşlarına ve üniversite öğrencilerine ulaşılmasında görevler düştüğünü belirterek gençler çalışırsa toplum hızlanır dedi.

Milletvekilimiz sn akar ise gençlerin hayır kampanyasında izleyeceği yolu anlattı, bu referandumum parti meselesi olmadığını tüm rejim değiştirme meselesi olduğunu gençlerin geleceğine tek kişinin karar verme meselesi olduğunu belirti.

CHP Karamürsel gençlik kolu başkanı Cengiz CAN ise biz ATATÜRK’ çü gençler olarak tek adam rejimi hayır diyoruz, çalışmalarımıza Karamürsel’ de bugün itibarı ile hız vererek ilçemizde bu çalışmalarımızın HAYIR ‘lı olmasını diliyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom