Karamürsel Saadet Partisi kadın kolları divan toplantısı yapıldı

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Şafak Yamak, Ocak ayı çalışmalarımı değerlendirip, şubat ayı hedeflerinin belirleneceği ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi.

Karamürsel Saadet Partisi kadın kolları divan toplantısı yapıldı Siyaset

Saadet Partisi Karaműrsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Şafak Yamak, Ocak ayı çalışmalarımı değerlendirip, şubat ayı hedeflerinin belirleneceği ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi.

İl Sorumlumuz ,İlçe Yőnetimimiz,Mahalle Temsilci ve Yardımcılarımız,Gençlik Kollarımız,Başműşahit ve Műşahitlerimiz,Űyelerimiz ve Misafirlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Her daim inancımız odurki ;Saadet Partisi olarak tűm toplantılarımızve çalışmalarımız űlkemizin birlik ve beraberliğine katkı sağlayan ve kamplaşmanın őnűne geçen en őnemli unsurlarından birisidir.Şu anda űlkemizde őnemli bir gűndem maddesi olarak oluşturulan"anayasa değişikliği"hususunda genel merkezimiz bűyűk bir hassasiyet ve titizlikle ortaya çıkan tespit değerlendirme ve őnerilerimizi bir rapor halinde Cumhurbaşkanımıza,Başbakanımıza,Siyasi Partilerin Genel Başkanlarına ve Mecliste grubu bulunan partilerin grup başkanlarına ulaştırmıştır.

Bu mektubun içinde tesbit ve dűşűncelerimiz şu maddelerden oluşmaktadır.

1-Kuvvetler ayrılığı ilkesi mutlaka sağlanmalıdır.

2-Gűçlű bir Meclis olmazsa olmazdır.

3-Seçim barajları mutlaka kaldırılmalıdır.

4-Gensoru hakkı korunmalıdır.

5-Partili Cumhurbaşkanı tarafsızlık ilkesine aykırıdır.

6-Yargı bağımsızlığı olmazsa olmazdır.

Kıymetli arkadaşlarımız biz bir kardeşlik vazifesi olarak bu tespit ve őnerilerimizi tarihi bir sorumluluk olarak sizlerle paylaşıyoruz.Şűphesizki gűç ve kudret sahibi yalnız ve yalnız Cenabı Allahtır.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom