Karamürsel Devlet’te çapraz denetim

Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından Karamürsel Devlet Hastanesi’nde çapraz denetim yapıldı Kaynak: Karamürsel Devlet’te çapraz denetim

Karamürsel Devlet’te çapraz denetim Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi’nde Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney tarafından yapılan denetime; Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı, Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Erkan Çelik, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve hastane idarecileri katılım gösterdi.

DEĞERLENDİRMELER YAPILDI

Sağlık tesislerinin verimli çalışması, vatandaşların kaliteli bir sağlık hizmeti alabilmesi için alınması gereken her türlü tedbirleri ve çalışmaları yerinde görmek, farklı bir gözle değerlendirerek yaşanan aksaklıkları tespit etmek amacı ile yapılan ziyaretlerde; poliklinik, servis, ameliyathane, eczane, yemekhane, depo alanları gezilerek değerlendirmeler yapıldı.

DENETİMLER SÜRECEK

Poliklinik ve servislere yapılan ziyaretlerde, vatandaşların memnuniyetiyle karşılaşan Genel Sekreter Op. Dr. Şenol Ergüney, “Çapraz ziyaretlerdeki amacımız farklı sağlık tesislerini birbirimizin gözünden değerlendirerek, hizmet kalitemizi daha etkin ve verimli hale getirmek. Yaptığımız ziyaretlerde çalışan arkadaşlarımızın sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını dinleyerek çözüme ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede sağlık çalışanlarının ve hastalarımızın moral ve motivasyonunu sağlıyoruz” ifadelerini kullanarak, denetimlerin periyodik ve anlık olarak devam edeceğini bildirdi.

Yapılan ziyarette hasta, hasta yakınları ve sağlık tesisi personelleri teşekkürlerini iletti.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom