Karamürsel'de 1 Kadın 6 kişi tutuklanarak Kandıra ceza evine

Karamürsel'de sabah erken saatlerde yapılan operasyon'da gözaltına alınan 1 Kadın 9 Kişi Karamürsel Devlet Hastanesin'de yapılan muayenelerinin ardından

Karamürsel'de 1 Kadın 6 kişi tutuklanarak Kandıra ceza evine

Karamürsel'de sabah erken saatlerde yapılan operasyon'da gözaltına alınan 1 Kadın 9 Kişi Karamürsel Devlet Hastanesin'de yapılan muayenelerinin ardından Karamürsel adliyesine nöbetçi mahkemeye çıkarıldılar. Akşam geç saatlere kadar süren işlemlerin ardından, aranması ve yakalanması bulunan 9 kişiden 6'sı tutuklanarak Kandıra ceza evine gönderilirken diğer 3 kişi serbest bırakıldığı bildirildi.  

Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne bağlı 327 polisle 4 ilçede yapılan operasyonda, çeşitli suçlardan kesinleşmiş hapis cezası bulunan 23 kişiyi yakalanmıştı.

Emniyetin gerçekleştirdiği operasyon kameralara saniye saniye kaydedildi.

 

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, Körfez, Kandıra, Gölcük ve Karamürsel ilçelerinde belirlenen şüphelilerin yakalanması için operasyon düzenledi. Uyuşturucu ile Mücadele, KOM, Siber Suçlarla Mücadele, Güvenlik Şubeye bağlı toplamda 87 ekip ve 327 personelle düzenlenen operasyonda 52 ayrı adrese baskın yapıldı. Operasyonda cinsel istismar, uyuşturucu madde ticareti yapmak, hırsızlık ve dolandırıcılık gibi suçlardan haklarında kesinleşmiş hapis cezaları olan 23 şahıs yakalandı.

 

GÖRÜNTÜLER ANBEAN KAYDEDİLDİ

Operasyonda ikametlerde yapılan aramalarda ele geçirilen bir miktar uyuşturucu madde, 1 ruhsatsız av tüfeği ve 1 kurusıkı tabancaya da el konularak 3 şahıs hakkında yasal işlem yapıldı. Gerçekleştirilen büyük operasyonun görüntüleri ise kameralara anbean kaydedildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom