Karamürsel'de ayının saldırdığı vatandaş yaralandı

Karamürsel'de Ahmet Beşgen isimli kişiye hayvanlarını otlattığı sırada ayı saldırdı. Yaralanan kişi olay yerine çağrılan ambulans ile Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Karamürsel'de ayının saldırdığı vatandaş yaralandı Karamürsel Haber

Karamürsel'de Ahmet Beşgen. isimli kişiye hayvanlarını otlattığı sırada ayı saldırdı. Yaralanan kişi olay yerine çağrılan ambulans ile Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Olay Karamürsel Akçat Köyü, kuru boğaz mevkinde hayvanlarını otlatan Ahmet Beşgen. isimli vatandaş, yanında bulunan çoban köpeklerinin çok aşırı olarak havladığını duyunca havladıkları yere doğru baktığını ve üzerine doğru bir ayının gelmekte olduğunu fark edince hemen bulunduğu yerde bir ağaca tırmandığını, ayının kendisini aşağı çekmeye çalışırken sol ayağını ısırdığını ve kaval kemiğine pençe attığını belirtti. 


KÖPEKLERİ KURTARDI
Hayvanlarını otlatan Ahmet Beşgen isimli vatandaşın yanında bulunan köpeklerin ayıya saldırması ile canını kurtaran Ahmet Beşgen  112 Acil servis ekiplerine haber verdiğini, olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı Karamürsel Devlet Hastanesine götürdüler. Sol ayağının baldırı ve kaval kemiğinden yaralanan Ahmet .Beşgen. isimli vatandaşın hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi.
 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom