Karamürsel Ülkü Ocağından Müthiş program

Karamürsel Ülkü Ocakları olarak "HOCALI SOYKIRIMI VE FIRAT ÇAKIROĞLU ANMA PROGRAMI" Karamürsel'de başlatılan yürüyüş ile başlamış ve ardından Karamürsel Kültür Merkezi'nde saygı duruşu ve

Karamürsel Ülkü Ocağından Müthiş program Siyaset

 Karamürsel Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özer ; “Fırat Çakıroğlu Tarih Okuyup Tarih Anlatacakken Şehit oldu artık tarih onu anlatacak. Bizler Fırat Reisin dediği gibi 20 kişi kalsak’ta 30 Kişi kalsak’ta mücadelemize devam edeceğiz” dedi. Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah Taskın ise; “Bugün Türk Milliyetçileri Ve Ülkücü Camianın Kanayan İki Yarasını Unutmadığımızı Ve Unutmayacağımızı Bir Kez Daha Kör Dünyanın Sağır Kulaklarına Haykırmak Adına Toplanmış Bulunmaktayız. Bundan 25 Yıl Önce Azerbaycan’ın Hocalı Kasabasında Meydana Gelen Katliamda Hayatını Kaybeden Soydaşlarımızı Rahmetle Anarken Karabağ’dan Vaz Geçmeyeceğimizi Bir Kez Daha Hatırlatıyorum Ve Ülkücü Türk Gençliği Olarak Diyoruz Ki Bizim İçin Anadolu Ne İse Karabağ’da Odur. Vazgeçmek; Acizlerin, Korkakların, Basiretsizlerin İşidir” ifadelerini kullandı.

Vazgeçmek Ülkücülerin Fıtratında Yoktur

“Biz Ne Bir Tek Soydaşımızdan Nede Bir Parça Vatan Toprağımızdan Vazgeçmeyeceğiz. Tarihi Zaferlerle Dolu Bir Millet Olduğumuzun Farkındayız, Lakin Bize Yapılan Katliamları ’Da, Soykırımları ’Da Unutmayacağız. Kurt Kışı Geçirir Ama Yediği Ayazı Unutmaz Tüm Ülküdaşlarımız Bilsin’ Ki Karabağ Vatan Toprağıdır Ve Gün Gelecek Geri Alınacağına İnancımız Tamdır. Bir Diğer Kanayan Yaramız İse 20 Şubat 2015 Tarihinde Ege Üniversitesi Okul Başkanlığı Görevini Yaparken Pkk’lı Caniler Tarafından Şehit Edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kardeşimizdir. Tarih Okurken Tarih Yazan Yiğit, Bayrak Düşmesin Diye Can Veren Yiğit; Fırat Çakıroğlu Deyince  Hak Uğruna, Hakikat Uğruna, Davası Ve Vatanın Bekası Uğruna, Anadan, Yardan, Serden Geçen Bir Yiğit Arkadaşımız Akla Geliyor. Tarihi Şehitlerle Dolu Ve Şanlı Bir Geçmişe Sahip Olan Ülkücü Hareket, Safları Daha Da Sıklaştırarak Kutlu Yürüyüşüne Devam Edecektir. Bugün Burada Görüyorum Ki Üniversiteli Kardeşlerimiz Fırat’ın Davasına Gönül Vermiş, Alparslan’ın Kararlılığında, Kürşat’ça Sına Cesur Bir Tavır Sergileyerek, Hiç Bir Menfaat Gözetmeden Bütün Dünya’ya Adamlığınızı Haykırıyorsunuz. Bayrağı Yere Düşürmeden Daha Yükseğe Çıkartacağınıza İnanıyor Ve Güveniyoruz. Bu Programı Tertip Eden Karamürsel Ocak Başkanımıza, Yönetimine Ve Emeği Geçen Tüm Ülküdaşlarıma Teşekkür Ediyorum. Bir Ölüp, Bin Dirileceğiz”


#BirileriVar

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom