Karamürsel MHP'nin SKM başkanı seçildi

Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Çetin Öksüz yönetiminde gerçekleştirilen haftalık olağan toplantıda referandum süresince,

Karamürsel MHP'nin SKM başkanı seçildi Siyaset

Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Çetin Öksüz yönetiminde gerçekleştirilen haftalık olağan toplantıda referandum süresince,SKM başkanı olarak görev yapacak kişi oy birliği ile seçildi. Karamürsel'de geniş bir kitle tarafından tanınan, aynı zamanda Karamürsel Belediyesi Meclisin'de MHP meclis üyesi olarak görev yapan, Selman Açık başkanlık görevine getirildi.

SKM başkanının seçimi sonrası yönetimin diğer üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.MHP Karamürsel teşkilatının referandum için başlatmış olduğu çalışmalara dahada hız verilerek devam ettirileceği bildirildi.

ÇOK ÇABA SARF ETTİK

MHP Karamürsel İlçe başkanı Çetin Öksüz yaptığı konuşmada, göreve geldiğimiz günden bu güne kadar, gerek şahsım ve gerekse yönetimim bir çok eksikliği ve kırgınlığın üstünden gelmek için çok uğraştık. Karamürsel'de MHP'nin sesinin daha gür çıkması için büyük çabalar sarf ederek ilçemizde MHP teşkilatlanmasına büyük bir heyecan katarak inanılmaz projelere imza attık.

Bu çıktığımız yolda şahsım, yönetimim ve bu davaya gönül vermiş bir çok kardeşimizin ve bacımızın şüphesiz emeği çok büyüktür. Bugün bir kere daha anladım, kat ettiğimiz yolun ne kadar büyük olduğunu. Düne kadar ne davamıza, nede ilçe teşkilatımıza sahip çıkmayan kişiler Karamürsel'de Milliyetçi Hareket Partisinin tekrar şahlanmasından çok büyük rahatsızlık duyarak, bizleri bilinmeyen, görünmeyen, sonu karanlık kuyulara çekmek istiyorlar.

Evet ben Çetin Öksüz olarak her kuyunun sonuna kadar gideceğimi bu beni tahrik eden kişi ve arkalarındaki kişiler çok iyi biliyor, fakat şunu bilsinler ki, davam her şeyin üzerindedir. Bugün bu çıktığım kutlu yolda nefsime ve tahriklere kapılarak hiçbir şarlatanın sözlerini dikkate almayacağım. Fakat şununda bilinmesini isterin ki, her karanlığın bir aydınlığı vardır.     

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom