SP’li kadınlar Erbakan’ı andı

SP Karamürsel İlçe Kadın Kolları, eski genel başkan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı vefatının 6’ncı yıldönümünde andı. Kaynak: SP’li kadınlar Erbakan’ı andı

SP’li kadınlar Erbakan’ı andı Siyaset

ANMA PROGRAMI

Saadet Partisi (SP) Karamürsel İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, merhum eski Genel Başkan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 6. ölüm yıldönümü nedeniyle anma programı düzenledi. İlçe binasında düzenlenen programa; SP İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengül, Karamürsel ilçe başkanı Mehmet Özalay, Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Milli Gazete editörü Bilal Yıldırım, partililer ve vatandaşlar katıldı.


ERBAKAN’IN SÖZÜ

Açılış konuşmasını yapan SP Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Şafak Yamak, Necmettin Erbakan’ın “Bizim yaptığımız Cihat’tır. Onun için bir kenarda duramayız” sözünü hatırlatarak, “Bu inançla kendisine bahşedilen ömrü, emrolunduğu gibi yaşayıp, bizlere de örnek olan muhterem Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı vefatının 6. yıldönümünde hayırla, rahmetle, minnetle ve şükranla yad ediyoruz” dedi.

 

“YAŞANACAK BİR İNSAN”

Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş da, “Erbakan hocamızı anlamaya idrak etmeye ve onun hedeflerini yeniden hatırlayıp o hedeflere yeniden tutunmak gayret içerisinde olacağız. Erbakan hoca 17 yaşından itibaren Allah’ın yoluna düşmüş bir insandı. Erbakan hocamızı biz anlatmaya geliyoruz ama hoca anlatılmaz, Erbakan hoca anlatılacak konuşulacak kişi değil Erbakan hoca yaşanacak bir insandır. Yaşanabilecek liderdir. Hocamızın bütün tanımlamalarında hayat vardır. Yaşamak vardır” diye konuştu.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom