Karamürsel D-130'da bulunan aydınlatmalar bakıma alındı

Karamürsel ve Başiskele arasındaki D-130 Karayolu üzerindeki aydınlatma direklerinde aydınlatma bakım çalışmalarına Karayollarından alınan izin  ve trafikte oluşabilecek

Karamürsel D-130'da bulunan aydınlatmalar bakıma alındı Karamürsel Haber

SEDAŞ  D-130’DA AYDINLATMA ÇALIŞMALARI

Karamürsel ve Başiskele arasındaki D-130 Karayolu üzerindeki aydınlatma direklerinde aydınlatma bakım çalışmalarına Karayollarından alınan izin  ve trafikte oluşabilecek bir kazanın önlenmesi adına yolda aldıkları geniş kapsamlı güvenlik önlemleriyle 25 metrelik hidrolik platformlu araçlarla çalışmalarına başladı.

KARAMÜRSEL HATTI

Başiskele’den başlatılan çalışma Karamürsel’e kadar sürdürülerek, D-130 Karayolu üzerinde bulunan orta refüjde yer alan çelik galvaniz aydınlatma direklerindeki armatür ve lamba bakım çalışmaları devam ediyor.


2 BİNDEN FAZLA LAMBAYA BAKIM

Başiskele, Gölcük’ten sonra Karamürsel bölgesinde ana yol güzergahı ortasındaki aydınlatma direklerinde gerçekleştirmeye devam edecek. Ekipler aydınlatma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyorlar. SEDAŞ şebeke operasyon ekipleri Başiskele, Gölcük ve Karamürsel arasında bir haftadır, yaklaşık 2 binden fazla aydınlatma direğinde bakım ve onarım çalışması yapıyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom