YİNE YALAN HABER

Karamürsel'de kulaktan duyma haberler yaparak gündem oluşturmaya çalışan "haberkaramürsel.net" isimli İnternet sitesinin yaptığı yalan haberle ilçemizin tanınan ve sevilen isimlerinden

YİNE YALAN HABER Karamürsel Haber

Karamürsel'de kulaktan duyma haberler yaparak gündem oluşturmaya çalışan "haberkaramürsel.net" isimli internet sitesinin yaptığı yalan haber yüzünden bir kişi daha mağdur olacaktı.İlçemizin tanınan ve sevilen isimlerinden Ergün Akkuş isimli vatandaş gazetemizle irtibata geçerek, hakkında atılan yalan ve iftiraların asılsız olduğunu kendisinin yapmış olduğu bir ticaret sonucunda "PARASINI ÖDEDİĞİ" malzemelerin kendi tarafından alındığını ve kendisinin "HIRSIZLIK" ile itham edildiğini bildirdi.

ELİMDE ÖDEDİĞİM BÜTÜN MAKBUZLAR MEVCUT

Ergün Akkuş isimli vatandaş, içerisinde bulunan malzemeler ile aldığı ve geçici bir süre işletmeciliğini yaptığı Altın Kemer Cafe ve Bistro isimli iş yerini kendisine sözleşme karşılığında kiralayan kişilerin kendisini dolandırdığını ve ödediği parayı geri vereceklerini taahhüt etmelerine rağmen geçen süre içerisinde vermedikleri için içerisinde bulunan ve ücretini ödediği malzemeleri alarak işletmeyi boşalttığını söyleyen Ergün Akkuş, üzerime atılmaya çalışılan bu suçlama ile kesinlikle uzaktan, yakından bir alakam yoktur dedi. Elimde iş yerinde bulunan malzemeler için ödediğim paraların banka dekontları mevcuttur. Hakkımda yapılan bu iddiaların hepsi yalandır dedi. Hakkında yapılan bu asılsız haberlerin adli makamlarca araştırılmasını isteyen Akkuş. Burayı ben işletiyordum ve içerde bulunan ve ücretini ödediğim malzemeleri alarak işletmeyi boşalttım bana sorulmadan hakkımda yalan haber yapan yayın kuruluşları hakkında şikayetçi olacağını bildiren Akkuş, insanların itibarları ile oynamanın bu kadar kolay olmaması gerekir dedi. 

BEN KARAMÜRSEL ÇOCUĞUYUM

Ben hayatım boyunca haram bir iş yapmadım diyen Ergün Akkuş ben Karamürsel'in evladıyım, İzmit'ten birileri tarafından Karamürsel'de dolandırıldım ve şimdide benim için yalan beyanda bulunuluyor ve haber yaptırılıyor diyerek, adli makamları göreve davet etti.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom