Karamürsel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Büyük Destek

Kocaeli'nde hayata geçirilen 851 milyon TL değerindeki 223 yatırımın açılışı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak. Karamürsel AK Parti

Karamürsel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Büyük Destek Siyaset

Kocaeli'nde hayata geçirilen 851 milyon TL değerindeki 223 yatırımın açılışı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak. Karamürsel AK Parti gençlik kolları, kadın kolları ve partililer tarafından günler öncesinde başlayan hazırlıklar sonrası, Karamürsel'den büyük bir katılım sağlandı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan 8. Açılış Bayramı kapsamında  Kocaeli'ye gelerek, Valilik, kamu kurumları, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin tamamladığı 851 milyon TL değerindeki 223 yatırımın açılışının, Perşembe Pazarı olarak bilinen Demokrasi Meydanı'nda saat 16.00'da gerçekleştirecek.
 
Açılışı yapılacak projelerden,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin tamamlayıp kente kazandırdığı hizmetlere 515 milyon TL harcandı.
 
 Ulaşımdan tesislere, çevreden altyapıya birçok hizmetin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek. Bu hizmetlerin içerisinde İzmit 15 Temmuz Köprülü Kavşağı, Çayırova Tem Otoyolu OSB  Köprülü Kavşağı, Kocaeli Biyolojik Atıksu ve İçmesuyu Arıtma Tesisleri, Karamürsel Kent Meydanı ve Belediye Hizmet Binası gibi projeler yer alıyor. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom