SAYIN CUMHURBAŞKANIM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

SAYIN CUMHURBAŞKANIM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM Köşe Yazısı

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bey bugün ilimize birçok açılı yapmak için teşrif edecek; fakat inanın hiçbir açılış dün gece ülkemin yaşadığı “ZULMÜN”  önüne geçmeyecek! Acısını dindirmeyecektir. Eğer ki bu toprakların evladı olan bir vatandaşlarımızın ve bizleri temsil eden bir bakanımızın yurt dışında hakkının yenerek “ADALETSİZ”  “AHLAKSIZ”  “HAYASIZ” bir şekilde hor görülüp,  zulmediliyor ise geri kalan her konu teferruattır. Benim içimi yakan bu acının karşılığı olarak bugün ilimizden “EN GEREKTİĞİ” şekilde “TEPKİ” gösterilmesi ve gereğinin “GERÇEKTEN” yapılması, bunun içinde ciddi yaptırımlar uygulanmasının “ŞART” olmuştur.

Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugün ilimizde gerçekleştireceği bu büyük mitingde “HOLLANDA” gâvuruna ilk yaptırımın ateşinin ilimizden yapılmasını “ ARZ” ederim.   

MHP BÜYÜK SAĞDUYU GÖSTERDİ

Karamürsel’de bugün gerçekleştirilen MHP 12. Olağan kongresi “ŞER” odaklarının hayal ettiği gibi değil gayet “ADALATLİ”  “SAYGILI” ve “KARDEŞÇE” başladı. Bugün ilimizde hem İzmit ve hem de Karamürsel’de gerçekleşen seçimlerde Kocaeli ’yede Karamürsel’de yaşayan Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş insanların büyüklüğü gösterilmiş oldu.  Dostluk ve kardeşlik içerisinde başlayan seçime katılım çok yoğun olurken sandıkların saat 17:00’da kapanması ile ilçemizde yeni MHP İlçe başkanı seçilmiş olacak. Şimdiden seçilecek olan başkana başarılar dilerim.

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom