Karamürsel'de Çanakkale Şehitleri Anıldı

Karamürsel'de Çanakkale Şehitleri Anıldı Karamürsel Belediyesi Türk Sanat Müziği koro Şef Sevinç Dikici önderliğinde yönetilen koroda Karamürsel Bey Eğitim Merkezi Komutanlığı Astsubay Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de koro ekibi ile birlikte sahne alarak birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Ayrıca öğrenciler seslendirilen eserlerle birlikte Ege yöresine özgü Zeybek gösterisi de yaparak davetlilere unutulmaz bir program sunuldu.

Karamürsel'de  Çanakkale Şehitleri  Anıldı Yaşam

Karamürsel'de  Çanakkale Şehitleri  Anıldı

Karamürsel Belediyesi Türk Sanat Müziği koro Şef Sevinç Dikici önderliğinde yönetilen koroda KaramürselBey Eğitim Merkezi Komutanlığı Astsubay Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de koro ekibi ile birlikte sahne alarak birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Ayrıca öğrenciler seslendirilen eserlerle birlikte Ege yöresine özgü Zeybek gösterisi de yaparak davetlilere unutulmaz bir program sunuldu.

Yıldırım koro ekibi adına Şef Sevinç Dikici’ye çiçek takdim ederek “Saygıdeğer misafirler ve sevgili Karamürselliler öncelikle Karamürsel Belediyemizin Basın Yayın-Halkla İlişkiler ve Kültür Müdürlüğü tarafından Çanakkale’mizin 100.yılına özel konserinde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Tabi böyle güzel bir gecenin hazırlanmasında büyük emekleri ve katkıları olan başta Şefimiz ve gerçekten amatör ruhlarıyla profesyonellere taş çıkartan değerli ekibimize de bir kez daha sizlerden alkış rica ediyorum.

Geceye anlam katan Türkiye’nin birçok yerinden Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığında şanlı ordumuzun birer neferi olmak için eğitim gören bu genç kardeşlerimizi de aramızda görmek bizleri çok mutlu etti.

Türk Sanat Müziği Korosu seslendirdiği şarkılarla davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Konsere Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Garnizon Komutanı J.Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürselbey Eğitim Merkezi Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Deniz Kurmay Albay Osman Özyazıcı, Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, daire ve oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ve ilçe halkı katıldı.

KALİTELİ EKİP

Karamürsel Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunda Kenan Demirala (ud), Mesut Cengiz (ud), Mustafa Kınay (Keman), Muzaffer Okunur (Keman), Aladdin İrik (Klarnet), Okan Gökçe (ney), Ayşen Cengiz (Klasik Kemençe), Şükrü Çelikten (Ritim Saz), Bora Baloğlu (Tanbur), İsmail Güzel (Mey), Muhammed Yılmaz (Erbane)

Solistler; Okan Gökçe, Didem Yetişkin, Yeliz Murat Şahin, Bahadır Açıkbaş, Pınar Altun, Ufuk Serttürk, Mehmet Kaleli, Şirin Gür, Ömer Yılmaz (Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden), Türker Sevengil, Ayşe Başiş, Mehmet Usel, Ertuğrul Cengiz

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom