Demirel Seçimlere Hazırız Dedi

Karamürsel AK Parti İlçe Başkanı Demirel 7 Martta , Türkiye ile eş zamanlı SYK ( Sandık Yönetim Kurulu ) toplantılarını,yoğun bir katılım ile gerçekleştiren, AK Parti Karamürsel teşkilatı, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını, Karamürsel AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel in başkanlığında,ilçe binasında gerçekleştirildi. Haftalık raporların ve gelecek haftanın planlamasının yapıldığı toplantıda en büyük gündem 7 Haziranda gerçekleştirilecek genel seçimler oldu.Demirel genel seçimlerde karamürselde oy oranını yükseltmek için elinden geleni yapavaklarını söyledi.

Demirel Seçimlere Hazırız Dedi Siyaset

Demirel Seçimlere Hazırız Dedi

Karamürsel AK Parti  İlçe Başkanı Demirel 7 Martta , Türkiye ile eş zamanlı SYK ( Sandık Yönetim Kurulu ) toplantılarını,yoğun bir katılım ile  gerçekleştiren, AK Parti Karamürsel teşkilatı, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını,  Karamürsel AK Parti  İlçe Başkanı  Recep Demirel in başkanlığında,ilçe binasında gerçekleştirildi.
Haftalık raporların ve gelecek haftanın planlamasının yapıldığı toplantıda  en büyük gündem  7 Haziranda gerçekleştirilecek  genel seçimler  oldu.Demirel genel seçimlerde karamürselde oy oranını yükseltmek için elinden geleni yapavaklarını söyledi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom