Hayvan severler İsmail Yıldırım'a seslendi

Karamürsel'de bir gurup hayvan sever Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın kapısının önüne sokak hayvanları için yem ve birde not bıraktı.

Hayvan severler İsmail Yıldırım'a seslendi Karamürsel Haber

Karamürsel'de bir gurup hayvan sever Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın kapısının önüne sokak hayvanları için yem ve birde not bıraktı. Notta: Yerdekilerine merhamet etki yukaridaki sana merhamet etsin diye yazıyor. 

Gazetemizle irtibata geçen hayvan severler, İsmail Yıldırım'a bir türlü ulaşamıyoruz. Ne zaman randevü istesek kapıdan dönmek zorunda kalıyoruz. İsmail Yıldırım'ın kendi köpeği olduğunu ve hayvanlara karşı duyarlı olduğunu biliyoruz fakat, konuyu kendisine ulaştıramadığımız için bir türlü çözüm bulunamıyor.

Sorunumuz sokak hayvanları için Karamürsel'e konulan "Mama" istasyonları; yaklaşık 4 aydır kaldırıldı ve geçici olarak bile bir yere konulmadı! Buradan mama yiyen, su içen bir çok sokak hayvanı aylardır aç! Bizler hayvan gönüllüleri olarak zaten elimizden geldiğince sokak hayvanlarına sahip çıkmaya çalışıyruz.

Fakat mama ve aşı yardımı alamadığımız için ilçemizde yaşamaya çalışan sokak hayvanları çok zor durumda, bizim bir türlü ulaşamadığımız ve her seferinde kapıdan çeşitli gerekçelerle döndürüldüğümüz belediye başkanımız İsmail Yıldırım'a buradan sesimizi duyurmak istedik.

Çok birşey istemiyoruz, sadece "MAMA İSTASYONLARI TEKRAR GERİKONULSUN VE SOKAK KEDİLERİ İÇİN KEDİ EVLERİ YAPILSIN" diyerek, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'a seslerini duyurmak isteyen hayvanseverlerin sorunlarının çözülmesi dileği ile...

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom