Karamürsel Ak Kadınlar açılışı Zeki Aygün ile yaptı

Karamürsel AK Parti Kadın Kolları 4 Temmuz Mahalle Teşkilatının düzenlediği toplantıya  Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün

Karamürsel Ak Kadınlar açılışı Zeki Aygün ile yaptı Karamürsel Haber

Karamürsel AK Parti Kadın Kolları 4 Temmuz Mahalle Teşkilatının düzenlediği toplantıya  Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel,İsmail Yıldırım,  AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 

Altınkemer Kültür Merkezinde düzenlenen toplantı'nın açılışını AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmazyaptı.Ardın'dan söz alan, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, ‘’Öncelikle Karamürsel’de sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum’’ dedi.

16 Nisan’da yapılacak olan Referandum ile alakalı kritik notlar paylaşan Aygün, muhalefetin değişecek olan Sistem ile alakalı attığı yalanlardan ve karalama kampanyalarından bahsetti.

Karamürsel AK Kadınlar olarak, Mahalle teşkilatları olan bu meşakkatli süreçte canla başla savaştığınız için hepinize teşekkür ederim dedi. Milli İradenin her güçten üstün olduğunu söyleyen Kocaeli Milletvekili Aygün, vatandaşlarımıza güveniyoruz dedi.

 Açılan Seçim Bürosunun Kurdelesini, Kocaeli AK Parti Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İsmail Yıldırım ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin kesti.

Karamürsel Cumhuriyet Caddesinde açılan seçim bürosuna tüm halkımızı davet eden Milletvekili Zeki Aygün, kurdeleyi keserken ‘’Kutlu Yürüyüşümüz vatana, millete, devlete, bayrağa hayırlı uğurlu olsun, Allah bizlerin yar ve yardımcımız olsun diyerek kurdeleyi kestişer.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom