Üniversiteli gençler İsmail Yıldırım'ı misafir etti

Dereköy Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, gençler ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini konuştular. Tanju Ünal tarafından düzenlenen

Üniversiteli gençler İsmail Yıldırım'ı misafir etti Karamürsel Haber

Dereköy Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, gençler ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini konuştular. Tanju Ünal tarafından düzenlenen organizasyonda toplanan 100 genç Başkan Yıldırım’ı ağırlayarak hem Dereköy’e yapılacak projeler hakkında bilgi aldı hem de Referandum ile alakalı bilgi alış verişi sağlandı.

Seçilme yaşının 18’e indirilmesinin üzerinde fazlasıyla duran Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, bir gencin 18 yaşında evlenebilmesine izin veriliyor, 18 yaşında vatan savunmasında görevlendiriliyor fakat 18 yaşında seçilme özgürlüğü kısıtlanıyor. O yaşta anne baba olma hakkına sahip bir birey o olgunluğa erişip ev kurabiliyorsa, 18 yaşında da Milletvekili olma hakkı da en doğal haklarıdır’’. Diyen Başkan Yıldırım, gençlerin kalbini tekrar kazandı.

 Ardından gençler ile soru cevap kısmına geçen Yıldırım, ülke gündeminin ve Seçim sürecinin Nabzını tuttu. Finalde kalabalığa önderlik eden Tanju Ünal’a teşekkür eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım gençleri hem 24 Mart Cuma Akşamı Kültür Merkezinde yapılacak olan ‘Sevgiye Davet Kararımız EVET’ programına davet etti hem de bu geceki programına katılımlarından dolayı gençlere teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom