Lütfü Hınçal Çok Amaçlı Spor salonu dualar ile açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Karamürsel Belediyesi tarafından Karamürsel İmam Hatip Lisesi’ne yapılan Lütfü Hınçal çok amaçlı spor salonu bugün yapılan muhteşem bir açılış töreni

Lütfü Hınçal Çok Amaçlı Spor salonu dualar ile açıldı Karamürsel Haber

Lütfü Hınçal Çok Amaçlı Spor salonu dualar ile açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Karamürsel Belediyesi tarafından Karamürsel İmam Hatip Lisesi’ne yapılan Lütfü Hınçal çok amaçlı spor salonu bugün yapılan muhteşem bir açılış töreni ve Okul müdürü Cemil Kılıç’ın ev sahipliği ile  Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yaptığı açılış konuşmaları ile kapılarını açtı.

YOĞUN KATILIM

Açılışa, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, Milli Güreşçi Ahmet Taşçı, AK Parti Kocaeli Kadın kolları başkanı Serpil Yılmaz, Karamürsel AK Parti İlçe başkanı Recep Demirel, Karamürsel Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, Karamürsel Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş, AK Parti ilçe yönetimi, Karamürsel Kent Konseyi Başkanı Mesut Çalık, Bir çok okul Müdürü, Karamürsel İmam Hatip Lisesi derneği, Okuldan eski mezun olmuş öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı. 

ÜÇ KATLI SALON

Çalışma kapsamında akustik alçıdan kaplama imalatının yapıldığını paylaşan okul müdürü Cemil Kılıç, Gerek okulumuza, gerekse Karamürsel için çok büyük bir kompleks olduğunu bildirdi.

BASKETBOL VE VOLEYBOL SAHASI

Kılıç, yapının zemin katında basketbol ve voleybol sahası, 150 kişilik tribün, antrenör odası, soyunma odaları, duşlar, idare odaları bulunuyor. 1. katta ise 168 kişilik seminer salonu yer almakta. İkinci kat teknik bölüm olarak kullanılacak. 900 metrekare taban alan üzerine kurulan yapı, bin 385 metrekare kapalı alana sahip.. Salonda 26mx16m ölçülerinde basketbol sahası, ortak kullanımlı 9mx18m voleybol sahası yer almaktadır dedi.

bahistahmini.co

Açılış ve program sonrası katılım sağlayan misafirlere yemek ikramı yapıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom