Karamürsel'de Halk ve Ziraat Bankalarına Sitem Var

Karamürsel’de özellikle kayacık mahallesi ve İznik yolu civarın ’da oturan vatandaşların bir çoğu emekli veya memur olduklarını söyleyerek çarşıya inemediklerini ve yol kenarın ’dada Halk Bankası ve Ziraat Bankası ATM’si olmadığı için çok büyük sıkıntı çektiklerini bildirdiler.

Karamürsel'de Halk ve Ziraat Bankalarına Sitem Var Karamürsel Haber

Karamürsel’de özellikle kayacık mahallesi ve İznik yolu civarın ’da oturan vatandaşların bir çoğu emekli veya memur olduklarını söyleyerek çarşıya inemediklerini ve yol kenarın ’dada Halk Bankası ve Ziraat Bankası ATM’si olmadığı için çok büyük sıkıntı çektiklerini bildirdiler. Banka Müdürlerini göreve çağıran Emekli ve Devlet Memuru vatandaşlar çarşıya inmek bir dert, ilçede sayılı sayıda ve aynı yerde çok az ATM bulunduğu için yeri geliyor saatlerce soğukta, sıcakta sıra beklemek zorunda kalıyoruz. Koskoca ilçede neden başka bir yere ATM konulmaz diyerek sitem ettiler.

MADEM KOYULABİLİYOR SİZ NEDEN KOYMUYORSUNUZ

Gazetemize şikayette bulunan vatandaşlar Kayacık Mahallesi, D-130 Karayolu World Oil petrol içerisin ’de bir çok ATM mevcut, fakat nedense ilçede en çok kullanılan Ziraat Bankası ve Halk Bankası ATM’leri mevcut değil. Acil bir şekilde burada ATM istiyoruz diyen vatandaşlar, genel merkezlerine defalarca iletişime geçtiklerini fakat kimsenin bu konuya müdahale etmediğini dile getirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom