Liderliğimiz Tescillendi.

Başta Karamürselli hemşerilerimiz ve tabi bizi takip eden herkese Teşekkürler. Sadece 15 ay önce girdiğimiz bu sektörde her gün güçlenerek yol almaz bize tarifi mümkün olmayan bir onur ve gurur veriyor. Daha dün gibi hatırladığımız Kocaeli gazeteler sıralamamızı 72. Basamaktan 30. Basamağa çıkarmak ve Karamürsel’de yaklaşık 7 Aydan bu yana günlük hedefimiz 5000 Tıklanmayı geçiyor olmamız siz saygıdeğer takipçilerimiz tarafından ilgi ve alaka görmemiz bizleri çok ama çok mutlu ediyor. Arazisine el konan vatandaşı haklı bulan mahkeme, kamulaştırmasız el konan 47 dönümlük arazi için Orman Genel Müdürlüğü'nü vatandaşa 2 milyon 26 bin lira tazminat ödemeye mahkum etti.

Liderliğimiz Tescillendi. Karamürsel Haber

Başta Karamürselli hemşerilerimiz ve tabi bizi takip eden herkese Teşekkürler.

Sadece 15 ay önce girdiğimiz bu sektörde her gün güçlenerek yol almak bize tarifi mümkün olmayan bir onur ve gurur veriyor. Daha dün gibi hatırladığımız Kocaeli gazeteler sıralamamızı 72. Basamaktan 30. Basamağa çıkarmak ve Karamürsel’de yaklaşık 7 Aydan bu yana günlük hedefimiz 5000 Tıklanmayı geçiyor olmamız siz saygıdeğer takipçilerimiz tarafından ilgi ve alaka görmemiz bizleri çok ama çok mutlu ediyor.

Sadece 3 kişilik bir kadroyla bu kadar hızlı yükselmemizde bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.

www.sanalbasin.com/kocaeli-gazeteleri  isimli Türkiye’nin sanal basında en önemli şirketinin yaptığı son güncelleme sonrası elimize ulaşan tabloyu sizinle paylaşmak bize büyük bir sevinç verdi. Bazı şeyleri yanlış mı yapıyoruz? Yada iyi yapamıyor muyuz ? düşüncelerimizi kafamızdan  sıyırdı attı. Çünkü bu tablo gösteriyor ki yerel basın olarak Karamürsel ve Dünyanın tam anlamıyla güvenini ve takdirini kazanmışız. Gerçekten sadece gazetecilik yaparakta çok iyi yerlere geline biliyormuş.

Bizlerden desteklerini esirgemeyen ve Karamürsel’de gazeteci kim denilince sayıla bilecek gerçek gazeteci abilerimizin ( Sarı basın kartı olanlar J ) destekleri ve sürekli olarak bize haber veren başta Karamürsel halkına www.karamursel.tv ailesi olarak buradan teşekkür etmekten onur duyuyoruz.

Bizim tekbir amacımız var.

www.karamursel.tv Gazetesinin tek bir amacı vardır. Karamürsel’de olan bütün güzellikleri dünyaya duyurmak ve tatbikî ara sıra olan olumsuzluklarda. Ama esas dünyaya Karamürsel’in nasıl bir cennet olduğunu duyurmak. Burada yapılan ve yapılacak olan her şeyi dünyanın bir çok yerindeki hemşerilerimize duyura bilmek.

Bu yolda bize omuz veren her zaman ekibimizi destekleyen bizlerin bu duruma gelmesi için bir çok kişiden ikaz alalarda bir an olsun bize olan inanç ve güvenlerini kaybetmeden yanımızda duran herkese çok teşekkürler. Artık kanıtladık Karamürsel’de gündem ve en güncel havadisler en kısa sürede bizden öğrenilir. Doğruların peşinden her zaman gitmeye devam edeceğiz ama bunu onurlu ve gururlu bir şekilde yapacağız. İftira ve çamur atarak değil. Bulundukları makamı kullanarak zarar vermeye çalışanlara duyurulur. Bizim elimize tutuşturulan bel altı haberleri yapmayışımızın yâda bize servis edildiği gibi başkalarına servis etmeyişimizin tek nedeni gazeteciliğin onurlu bir meslek olduğunu ilkelerinin ve ahlakının olduğunu iyi bilmemizden ötürüdür.

İsmimizi kendimiz var ettik ve markalaşma yolunda çok hızlı adımlarla ilerliyoruz. Projelerimiz ve hedeflerimiz Karamürsel kadar büyük. Ama en önemli amacımız Karamürsel’in makûs gazetecilik kaderini değiştirerek yıllar, yıllar önceki gerçekten gazetecilik yapan abilerimiz gibi her gün okuya bileceğiniz gazetenizi ve görsel basını yeniden Karamürsel’de var etmek için emin adımlarla yavaş yavaş ama sağlam olarak ilerlemeye devam edeceğiz.

Bize bu yolda eşlik eden ve bize güvenen herkese sonsuz şükranlarımı sunmak istiyorum.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom