KÜÇÜK ÇOCUK BONZAİ KOMASINA GİRDİ

Karamürsel’de yaşanan olayda yerde sürünen iki kişiyi gören mahalle sakinleri 112 Acil servis ve polis ekiplerine haber verdi. Olay dün gece Karamürsel Kayacık Mahallesi, Amiral Caddesi

KÜÇÜK ÇOCUK BONZAİ KOMASINA GİRDİ Polis

KÜÇÜK ÇOCUK BONZAİ KOMASINA GİRDİ

Karamürsel’de yaşanan olayda yerde sürünen iki kişiyi gören mahalle sakinleri 112 Acil servis ve polis ekiplerine haber verdi. Olay dün gece Karamürsel Kayacık Mahallesi, Amiral Caddesi 2167 Sokakta bulunan elektrik trafosunun önünde iki küçük çocuğun yatmakta olduğunu gören mahalle sakinleri yaklaşık 1 saat boyunca yerlerde sürünen çocukların durumunu 112 Acil servislerine bildirdiler.  Mahalle sakinleri, bölgede yeterli aydınlatma olmaması nedeni ile sürekli olarak burada küçük yaşta çocukların uyuşturucu ve alkol kullandıklarını ve yerlerde sürünerek mahallede yaşayan insanları tedirgin ettiklerini iddia ettiler.

ZANLILARDAN BİRİ KAÇTI

Mahalleli uyuşturucu kullanan gençlere tepki gösteresi sonrasında, yerde yatan çocuklardan biri kaçarak olay yerinden uzaklaştı, diğer çocuk baygın halde kaldı.

POLİS ZORLA AMBULANSA BİNDİRDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri, yerde kendinden geçmiş bir halde yatmakta olan B.İ (19) İsimli şahsı güçlükle ambulansa bindirirken B.İ. (19) ambulans ile Karamürsel Devlet Hastanesine götürüldü. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom