Karamürselli motosiklet sürücüleri isyan etti

Karamürselli motosiklet sürücüleri isyan etti Karamürsel Haber

Gerek ilçemiz ‘de gerekse çevre illerde geniş bir kitle tarafından tanına "KARAMÜRSEL MOTOTÜRK MOTOSİKLET KULÜBÜ" yöneticileri k gazetemize ulaşarak, Karamürsel'de bulunan motosiklet sevdalıları ve sorunları hakkında bilgi verdiler.

KARAMÜRSEL'DE SORUN YOK

Kulüp yöneticileri, ilçemiz ‘de birçok motosiklet sürücüsü bulunduğunu bunların büyük bir kısmının ‘da kendi guruplarına üye olduğunu söylerken, sürekli olarak ilçemizde bu sıralar motosiklet sürücülerinin gündeme getirmeleri ve ilçeye çoğunlukla dışarıdan gelip kendi muhitinde yapamadığı gürültü kirliliğini ilçemizde yapan kişilerden, Karamürsel halkının olduğu gibi kendilerinin ’de çok şikâyetçi olduklarını, bu konunun gündeme getirilmesini istediler.

Bizler bu ilçede sürekli motosiklet ile geziyoruz, fakat bu kişiler ilçemize gelip birkaç tur atıp sonrada gidiyorlar. Onlar gidiyor ama onların verdiği rahatsızlık yüzünden insanlar bizlere tepki gösteriyor.

Bizler bu işe gönül vermiş, diğer motosiklet sürücüleri ile bir araya gelerek bir aile olmuş motosiklet sevdalılarıyız.

Karamürsel halkından bu şekilde gürültü yapan ve tehlikeli motosiklet süren kişiler ile buranın evlatlarını aynı kefeye koymamalarını rica ediyoruz.

Bizler buranın çocuklarıyız, bizimde ailemiz çevremiz, burada.  Neden kendi memleketimizi rahatsız edecek yada tehlikeye sokacak hareketler yapalım? Bazen aramıza yeni katılan genç arkadaşlar ufak tefek hatalar yapıyor ama tekrar söylüyorum, bizler , Mototürk Motosiklet gurubu olarak, Karamürsel'de diğer il ve ilçelerde olduğu gibi motosiklet sevdalılarını bir araya toplayarak, dışarıdan görüştüğümüz motor tutkunlarını da ilçemize davet ederek ilçemize katkıda bulunmak için mücadele gösterirken, bir kaç kendini bilmez yüzünden bizlerin gündeme getirilmesi bizleri çok rahatsız ediyor.

ASIL HATALI O CAHİL KİŞİLER

Motosiklet bir taşıttır. Tıpkı bir kamyon, bir tır, bir taksi gibi bizim araçlarımız ‘da bir taşıttır. Bizler diğer araçlar gibi araçların park ettikleri yerlere araçlarımızı park ederiz.

Nasıl bir otobüs park yerinde ne kadar çok yer kaplıyor diye kimse tartışıyorsa, bizlerin araçları ‘da tartışmaya açık değildir.

Bizler taşıdığımız plakanın bütün yükümlülüklerini yerine getiriyoruz. Kendini bilmez, hiç bir konu hakkında bilgisi olmayan şarlatanlar bizleri kullanarak pirim yapıp gündeme gelmeye çalıştılar ve çalışacaklarda ama biz ne hakkımızın yenmesine göz yumarız, nede sessiz kalırız! Kimse bizlerin üzerinden pirim yapmaya çalışmasın.

Bizler Karamürsel’in motosiklet sevdalılarıyız, yaptığımız etkinlikler ve güzel şeylerle anılmak istiyoruz. İlçemizde bizlerde polis abilerimize yardımcı olup bu bizlere yakışmayacak hareketleri yapan kişiler için mücadele veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom