Karamürsel, Ereğli'de hırsızların çalarak kaçtığı tekne bulundu

Karamürsel’in Ereğli Mahallesi’nde hırsız ya da hırsızlar gırgır teknelerinin ağlarına takılı 30 bin TL değerindeki yaklaşık 2  ton kurşunu çalmış, ardından kurşunları

Karamürsel, Ereğli'de hırsızların çalarak kaçtığı tekne bulundu Polis

Karamürsel’in Ereğli Mahallesi’nde hırsız ya da hırsızlar gırgır teknelerinin ağlarına takılı 30 bin TL değerindeki yaklaşık 2  ton kurşunu çalmış, ardından kurşunları Emin Eski’ye ait 50 bin TL değerindeki balıkçı teknesine yükleyerek deniz yoluyla kaçmıştı.

Olayın fark edilmesinin ardından polis ekipleri konuyla ilgili soruşturma başlatırken, teknenin çalındığı haberi de bölgedeki tüm balıkçılara bildirildi. Bugün akşam saatlerinde de teknenin bulunduğu haberi geldi. Bir balıkçı, çalınan teknenin sahibi Emin Eski’ye ulaşarak teknenin Darıca’da bir limanda bağlı olduğunu söyledi.

Tekne sahibi bu haberle rahat bir nefes alırken, hırsız ya da hırsızların 30 bin TL değerindeki kurşunları bir araca yükleyerek kayıplara karıştığı tespit edildi. Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ederken mağdur olan tekne sahibi ekmek teknesinin bulunmasına çok sevindi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom