Körfez Geçiş Köprüsünün Başmühendisi İntihar Etti

Geçtiğimiz günlerde kopan halat ile gündeme gelen İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü'nden bu sefer de esrarengiz bir ölüm haberi geldi. İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü inşaatında iki yakayı bir araya getiren kılavuz kablolardan biri geçtiğimiz Cumaretesi günü kopmuş, nedeni bilinmeyen kaza sonrasında ise gemi trafiği durmuştu.

Körfez Geçiş Köprüsünün  Başmühendisi   İntihar   Etti Karamürsel Haber

Geçtiğimiz günlerde kopan halat ile gündeme gelen İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü'nden bu sefer de esrarengiz bir ölüm haberi geldi.

İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü inşaatında iki yakayı bir araya getiren kılavuz kablolardan biri geçtiğimiz Cumaretesi günü kopmuş, nedeni bilinmeyen kaza sonrasında ise gemi trafiği durmuştu.

JAPON MÜHENDİS ÖLÜ BULUNDU

İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü'nde yaşanan kaza sonrasında dev projeden şimdi de esrarengiz bir ölüm haberi geldi. Projenin Japon mühendislerinden Kishi Ryoıch bölgeye yakın bir mezarlıkta ölü bulundu. Japon mühendisin cesedinin bu sabah okula giden öğrenciler tarafından mezarlık girişinde bulunduğunu söyledi. İhbar üzerine sevk edilen sağlık ve güvenlik ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, Kishi Ryoichi’nin maket bıçağıyla bileklerini kesmeye çalıştığı, ardından boğazını keserek intihar ettiği belirlendi. Mühendis Kishi Ryoichi'nin cesedi, otopsi yapılmak üzere Yalova Devlet Hastanesi'ne gönderildi. 

Dünyanın en uzun ikinci köprüsü olarak da bilinen İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nü, Fatih Sultan Mehmet ve Haliç Köprüleri’ni de inşa eden Japon IHI şirketi ile ITOCHU konsorsiyumu inşa ediyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom