KARAMÜRSEL AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI NURCAN AYDIN TRAFİK KAZASI YAPTI

Bugün öğlen saatlerinde Karamürsel AK Parti kadın kolları Nurcan Aydınında karıştığı bir trafik klazası yaşandı.Edinilen bilgi ve iddialara göre; Başiskele Seymen Battı çıktı tüneli İzmit istikametinde yola dökülen yağ nedeniyle TIR zikzak yapınca arkasından gelmekte olan 41NT454 plakalı araç sürücüsü bir anlık panikle direksiyonu kırarak kaza yaptı. Arkadan gelmekte olan 41K7484 plakalı Nurcan Aydın idaresindeki araçta önündeki araca çarptı. Ardından arkadan gelmekte olan Gamze Bilek idaresindeki 35KLN01 plakalı araç ile Sevgin Bilgin idaresindeki 41F1678 plakalı araç da kaza yaptı.

KARAMÜRSEL AK PARTİ  KADIN KOLLARI BAŞKANI NURCAN AYDIN  TRAFİK KAZASI YAPTI Karamürsel Haber

Bugün öğlen  saatlerinde Karamürsel AK Parti kadın kolları Nurcan Aydınında karıştığı bir trafik klazası yaşandı.Edinilen bilgi ve iddialara göre; Başiskele Seymen Battı çıktı tüneli İzmit istikametinde yola dökülen yağ nedeniyle TIR zikzak yapınca arkasından gelmekte olan 41NT454 plakalı araç sürücüsü bir anlık panikle direksiyonu kırarak kaza yaptı. Arkadan gelmekte olan 41K7484 plakalı Nurcan Aydın idaresindeki araçta önündeki araca çarptı. Ardından arkadan gelmekte olan Gamze Bilek idaresindeki 35KLN01 plakalı araç ile Sevgin Bilgin idaresindeki 41F1678 plakalı araç da kaza yaptı.

 

AYDIN GÖLCÜK DEVLET HASTANESİNE KALDIRILDI

Meydana gelen zincirleme kazada 41K7484 plakalı aracın sürücüsü Nurcan Aydın ile 35KLN01 plakalı aracın sürücüsü Gamze Bilek yaralandı. Kaza üzerine olay yerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken,Nurcan Aydın Hanfendinin durumunun iyi olduğunu fakat genede bu gece müşahade altında tutulacağı bilgisi verildi. Nurcan Aydın Hanfendiye  bizlerde karamursel.tv ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom